Piotr Kupicha wyjaśnia swój udział w reklamie maści na penisa

Reklama jest prawdziwa czy to fotomontaż?

Zaledwie wczoraj pokazaliśmy Wam reklamę w jakiej miał wystąpić Piotr Kupicha. Piosenkarz miał reklamować maść na powiększenie penisa. Okazuje się, że filmik był fotomontażem. Komuś bardzo zależało by zrobi złą reklamę Feel.

Moi drodzy w związku z publikacja pewnej gazety i delikatnym zamieszaniem jakie ona wywołała chciałbym przekazać garść informacji wszystkim zainteresowanym.

Dlaczego ja?
Jak wiadomo szejkowie z krajów arabskich śpią na petrodolarach i stać ich na każdą gwiazdę – dlatego cieszy mnie niezmiernie, że z całej plejady światowych celebrytów to ja zostałem zaproszony przez firmę حقيقة كذب do finału castingu.
W rzeczonym finale, kilka miesięcy temu, musiałem „pokonać” dosyć znane osobistości świata filmu, sportu i muzyki takie jak George C. , Brad P. , Brian A. , Sebastian V. i kilku innych całkiem znanych ludzi. Jak wyglądał finał? Odbyły się na nim sesje zdjęciowe, oraz pomiary za pomocą superprecyzyjnego lasera gdyż szejkowie postawili warunek – model musi posiadać „dowód”, że nasz produkt działa.
Z dumą przyznaje…wygrałem 🙂

Honorarium
Do wiadomości publicznej dotarła kwota 600 000 złotych…to nie do końca prawda. 600 000 złotych dostałem za samo pojawienie się na finale…natomiast za występ w reklamie mój „menago”, wynegocjował 10 letni przychód z pól naftowych w نيفرلاند oraz stado 3000 Dromaderów i apartament na 237 piętrze pewnej dubajskiej budowli.

Cóż teraz pozostaje mi tylko was zachęcić do kupna tego specyfiku i udanego efektu końcowego. Jak tylko pojawi się on w naszym kraju, obiecuje wysłać kontener na adres redakcji… nic nie sugerując …ot tak na wszelki wypadek :)”

nie tylko amerykańskie tabloidy potrafią naciągać w plotkach jak się okazuje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Piotr Kupicha wyjaśnia swój udział w reklamie maści na penisa, 6.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.