Piotr Cyrwus na mini skoczni

Małopolska zaskakuje …klientów Złotych Tarasów

W najbliższą sobotę i niedzielę (24 i 25 listopada) na terenie Złotych Tarasów ustawiona zostanie mini-skocznia, na której każdy będzie mógł spróbować swych sił w roli „prawdziwego” zawodnika. Pierwszy skok odda aktor znany z roli w filmie „Pan Tadeusz” czy serialu „Klas” – Piotr Cyrwus. Wydarzeniu będą towarzyszyć konkursy sportowe,
a najlepsi otrzymają m.in. bilety na zawody Pucharu Świata w Zakopanem. Organizatorem wydarzenia promującego małopolskie jest Województwo Małopolskie oraz Tatrzański Związek Narciarski.

Skocznia na terenie Złotych Tarasów (plac na poziomie -1) będzie czynna od godz. 10.00 do 18.00, a technikę skoków zaprezentują zawodowi trenerzy i sportowcy. Konkursy na najdłuższy skok będą odbywać się dwa razy dziennie. Na najlepszych „zawodników” czekają m.in. bilety na zawody Pucharu Świata w Zakopanem i bilety wstępu do Termy Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej.

Podczas całej akcji „Małopolska. Zaskakuje.” na wszystkich, którzy zdecydują się oddać skok lub dopingować uczestników zabawy, czekać będzie także dodatkowa niespodzianka. Jest nią małopolski koral, w którym, jak w prawdziwym klejnocie, odbijają się wszystkie zaskakujące zimowe atrakcje województwa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.