,  

Piosenka Josefa Hedingera po raz kolejny w You Can Dance!

ImageJosef Hedinger to jeden z najpopularniejszych obecnie wokalistów w Polsce.


Jego ballada  About being alone od miesiąca podbija stacje radiowe w całej Polsce, jednak po raz pierwszy polska publiczność usłyszała tę piosenkę w niezwykle popularnym programie telewizji TVN – You Can Dance dwa miesiące temu.
W ostatnim programie po raz kolejny wykorzystano piosenkę młodego amerykańskiego artysty pt. Closer to you . Czy Closer to you powtórzy sukces  About being alone ?

Kariera Josefa Hedingera w Polsce to prawdziwa historia Kopciuszka.
Nikomu nie znany przed kilkoma miesiącami artysta teraz jest idolem nastolatek w Polsce.
Wszystko zaczęło się od słynnego odcinka programu You Can Dance Po prostu tańcz , emitowanego w telewizji TVN, w którym występ jednego z uczestników castingu – Jakuba Mędrzyckiego, do łez wzruszył Michała Piróga. Doskonały taniec Kuby, ale także piękna liryczna wpadająca w ucho piosenka pod tytułem  About being alone , wywarły nie tylko na jury, ale i na telewidzach wielkie wrażenie. W Internecie zawrzało. Wszyscy, dosłownie wszyscy szukali wykonawcy piosenki  About being alone na wszystkich możliwych portalach.
Niezwykła i niespodziewana popularność piosenki, sprawiła że Josef w zeszłym miesiącu odwiedził Polskę, wziął udział w programie Dzień Dobry TVN , udzielił mnóstwa wywiadów, wziął udział w sesjach zdjęciowych dla magazynów młodzieżowych, a przede wszystkim rozpoczął negocjacje z kilkoma wytwórniami płytowymi na temat wydania płyty w Polsce.

Tymczasem w ostatnią środę 12 listopada podczas programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz  wykorzystano kolejną piękna balladę Josefa Hedingera pt. Closer to you . Piosenka ilustrowała materiał filmowy o… Kubie Mędrzyckim – tym samym, który tańczył podczas castingów do wielkiego już przeboju Josefa –  About being alone . Kilkunasto-sekundowy fragment piosenki  Closer to you
sprawił, że liczba odsłon tej kompozycji na portalach, na których umieścił ją Josef lawinowo wzrosła – podobnie było w przypadku  About being alone . Czy Closer to you  powtórzy wielki sukces poprzedniej ballady? Wszystko na to wskazuje, zwłaszcza że kariera Josefa w Polsce i w Europie nabrała ostatnio niesamowitego przyspieszenia. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, debiutancka płyta artysty pojawi się na sklepowych półkach w całej Europie już wiosna przyszłego roku.

Josef Hedinger to 19-latek z Los Angeles, pasjonat muzyki od dziecka. Jest multi – instrumentalistą, sam komponuje i produkuje swoje piosenki. Jest także autorem wszystkich tekstów. Josef rozpoczął naukę śpiewu i gry na pianinie już jako 11-latek, jego muzycznymi idolami byli i są m.in. Stevie Wonder, Alicia Keys, Billie Holiday, czy Usher. Josef specjalizuje się w melodyjnych balladach, uwielbia także eksperymentować, dlatego jego muzyka to jedyna w swoim rodzaju mieszanka soulu, R&B i hip hopu. Josef nad każdą piosenką pracuje kilka
a nawet kilkanaście dni, często zmienia koncepcje i eksperymentuje. Jest prawdziwym perfekcjonistą, w połączeniu z rzadko spotykanym talentem, może to zaowocować narodzinami prawdziwej międzynarodowej gwiazdy. Piosenka  About being alone  już podbijna polskie rozgłośnie radiowe. Utwór znajduje się m.in. na playlistach Radia Zet i Radia Plus.

 

(info/Menager Hedinger)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.