,  

Piosenka Ciacho zamiesza na playlistach!(posłuchaj)

Wczoraj w jednym z popularnych programów telewizyjnych miała miejsce premiera piosenki zespołu „Ciacho”. Tworzą go gwiazdy najnowszej polskiej komedii o tej samej nazwie. Już za parę dni piosenkę będzie można usłyszeć w stacjach radiowych.


Aktorzy komedii „Ciacho”: Paweł Małaszyński, Marcin Bosak, Tomasz Kot oraz Marta muda Trzebiatowska, Danuta Stenka, Joanna Liszowska i Marieta ukowska zainspirowani wspaniałą atmosferą, która panowała na planie zdjęciowym postanowili założyć zespół.

Męska część zespołu, to prawdziwy boys band. Natomiast żeńska część jest idealnym uzupełnieniem dla panów zarówno w kwestii wokalnej, jak i wizualnej. Dobry nastrój panujący na planie filmowym udzielił się głównie Tomaszowi Kotowi, który napisał słowa piosenki. Wszystko zaczęło się od zabawy. Muzykę napisał Filip Siejka. Całą akcją zainteresował się Dariusz Krupa, który został producentem piosenki. W efekcie powstał hit pod tytułem „Ciacho”, który będzie przebojem tegorocznego Sylwestra i nie może go zabraknąć w czasie zbliżających się balów karnawałowych.

Wpadająca w ucho piosenka, przy której nogi same rwą się do tańca miała swoją premierę w programie Kuby Wojewódzkiego 8 grudnia 2009 roku.


                                                                                                                                                                        FremantleMedia Polska

{youtube}tLbivRsCFJc{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.