,  

„Pijana, naćpana? „- May o Urbańskiej

Co jeszcze powiedziała o Nataszy?

Natasza Urbańska na pewno zrobiła furorę a przy okazji dała się poznać od strony niemal erotycznej, kiedy w Los Angeles w jednym z klubów dała występ, podczas którego wyginała się, robiła szpagaty i wypinała pupę. Filmik w internecie nie zagościł długo, ktoś się starał by zniknął. Nie wszystkie jednak udało się usunąć. Jeżeli ktoś jeszcze nie obejrzał, może to zrobić na Natasza Urbańska wygina śmiało ciało (video).

Występ Urbańskiej zauważyła też Sara May [Kasia Szczołek], która na swoim blogu opisała swoje wrażenia.

Pijana, naćpana? Przeszła samą siebie. To już nawet nie jest występ cyrkowy… Masakra, pośmiewisko, kwas…. –  pisze May. Mówię o jej występie w klubiku w Stanach. Porno-pozycje dla 30 osób to się nazywa desperacja. Bardzo by chciała być zauważona, ale czy nie wie, że wychodzi na maksymalną idiotkę ? Polski klown numer 1.

Czemu się na deser nie rozebrała? Szpagat na obcasach to faktycznie wyczyn na miarę Polskiego Związku Podupadłych Artystów Cyrkowych. Nikt normalny i trzeźwy takich rzeczy na scenie nie wykonuje – dodaje. A jej kariera w USA? Ludzie, przecież to dowcip roku! Z czym ona startuje? Z tym niedorobionym wokalem, z naśladownictwem, wtórnością i brakiem własnego stylu?  Dziewczyna ma talentów wiele, ale na pewno nie ma talentu do bycia sobą. Brakowało jedynie by zwinęła się w kółko hula hop i stoczyła ze sceny.

Ciągle czekamy na coś od Szczołek. myślicie, że kiedykolwiek jeszcze zaśpiewa?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.