,  

Pierwszy wywiad Marczuk w Gali!

 To pierwszy wywiad jurorki YCD po zatrzymaniu jej przez CBA.


Mroczny wywiad Weroniki Marczuk można już przeczytać w najnowszej Gali. Dowiecie się jak Weronika zniosła  rozwód, spisek i aresztowanie.

Najgorszym przeżyciem okazuje się rozwód z Cezarym Pazurą.

Najgorszą lekcją było przejście przez rozwód – mówi. – Największa moja porażka. Wszystkie ideały padły: że tak bardzo kocham, że na zawsze, że nie opuszczę aż do śmierci. Nie udało się. Wtedy najwięcej wycierpiałam.

Natomiast to jest dla
mnie lekcja obywatelska. W Polsce jestem blisko 20 lat, prawie tyle samo, ile żyłam na Ukrainie. Przez te wszystkie lata odcinałam się od polityki. Od 23 września jestem uważna na każde działanie i słowa wszystkich służb, również polityków. Straciłam naiwność, przeszłam brutalny kurs obywatelskiego dojrzewania. Odebrałam lekcję, że nie można się nie interesować. Wszyscy jesteśmy cały czas uczestnikami Big Brothera. Nie sądziłam, że przyjdzie mi żyć w czasach, w których trzeba walczyć o to, by nie być inwigilowanym. Uświadomienie sobie tego sprawiło, że jestem innym człowiekiem
– powiedziała Weronika.

Stratę nazwiska po mężu a właściwie żądanie zrzeczenia się go było ciosem jakiego się nie spodziewała. On był już żonaty z Edytą, ona na pierwszych stronach gazet ale z innego powodu. Sama nei wie czy wracać do telewizji czy nie. To trudny wybór.

Ten okres odpoczynku od mediów mi się podoba, z drugiej strony mam w sobie żal, że ktoś po chamsku zabrał mi coś, co lubiłam robić. Poza tym była to moja praca i źródło dochodu. Mam poczucie niesprawiedliwości.

al i ubolewanie nad sobą , czy chęć promocji? A może jedno i drugie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.