Pierwszy w Polsce salon domu mody Gérard Darel

Miejsce debiutu na rynku polskim: Galeria Mokotów

W Galerii Mokotów otworzył się pierwszy w Polsce salon Gérard Darel. Na 105 mkw. znajdziemy ubrania i akcesoria, będące uosobieniem francuskiej elegancji. Salon zlokalizowany jest na poziomie pierwszym Galerii Mokotów, w tzw. Złotej Alei,
w sąsiedztwie innych ekskluzywnych marek, takich jak Michael Kors czy Karen Millen

 

Projekty francuskiej marki luksusowej uosabiają pełną kontrastu grę klasycznej elegancji, sportowego looku oraz współczesnej wysokiej mody. Kolekcje Gérarda Darela skierowane są do kobiet ceniących sobie niezależność, siłę i indywidualny styl. Zajmują szczególne miejsce w codziennym życiu i garderobie nowoczesnych i eleganckich kobiet.

Ubrania z metką Gérard Darel noszą takie gwiazdy jak: Angelina Jolie, Ashlee Simpson, Jessica Alba, Rachel Bilson, Olivia Palermo,  Sarah Jessica Parker, Taylor Swift, Reese Witherspoon i Halle Berry. Francuska marka podbiła także serca polskich gwiazd, m.in. Marzeny Rogalskiej, Anny Samusionek, czy Anny Czartoryskiej.

Historia sukcesu marki rozpoczęła się w 1971 roku, kiedy Gérard i Danièle Darel założyli dom mody w Paryżu. Już od pierwszych kolekcji widocznie wyodrębniła się tożsamość marki, na którą składają się stonowane kolory oraz zdecydowane i eleganckie cięcia.

Pierwszy butik otworzył swoje drzwi w 1987 roku w sercu bardzo szykownej i artystycznej dzielnicy stolicy Francji, Saint-Germain-des-Prés.

Aktualnie Gérad Darel projektuje rocznie kilka dużych kolekcji, w których, obok klasycznej odzieży damskiej występują również akcesoria, w tym replika naszyjnika Jackie Kennedy oraz kultowa, ulubiona torebka gwiazd – model „24heures”.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.