Pierwszy singiel Michała Szpaka(posłuchaj)

Ballada Po niebo…

W końcu coś dzieje u Michała Szpaka. W sieci pojawił się pierwszy utwór, ballada Po niebo. Singiel pochodzi z debiutanckiej  płyty uczestnitka X-Faktor. W albumie jest co prawda tylko a może aż pięć utworów. Mamy nadzieję, że już niebawem usłyszymy następne.

Ballada zaskoczyła nas pozytywnie. Po lansie jakiemu Michał się poddała po za kończeniu X-Faktor, mamy nadzieję, że album wszystko wynagrodzi fanom.

Posłuchajcie

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)

1 osoba skomentowała artykuł: Pierwszy singiel Michała Szpaka(posłuchaj)

  • Neotenii

    „Po niebo” nie było decyzją Michała – musiał iść na kompromis, by grali go w radiu. Świat show-biznesu nie jest żadną bajeczką! Sam chciał umieścić na płycie „Jak dziki ptak” (będzie na LP), ale musiała ukazać się piosenka, która spełnia wymogi wytwórni i radia, więc trzeba było stworzyć coś nowego. „Po niebo” jest JEDYNYM takim utworem. Natomiast moje ulubione to „Rewolucja” (świetny progres!), „Muszę biec” (bardzo fajna, mocno gitarowa), „Pretty Baby” (cóż, całkiem seksownie, intrygująco brzmi; uwielbiam w niej falset) – generalnie są to utwory rockowe progresywno-alternatywne (w BARDZO ogólnym pojęciu!). Co do „Sensualnego” – nie dla wszystkich: ma w sobie sporo elementów dance’owych i trochę rock’n’rolla, ALE! – śpiew brzmi, hmm, powiedzmy „obnażająco”, aczkolwiek wokal jest wysoki, a tekst jest bardzo dwuznaczny, trochę wulgarny (lecz w dobrym smaku, jeśli można tak powiedzieć)… Wszystkie teksty (pomijając „Po niebo”) są albo nieco kontrowersyjne, albo po prostu interesujące (ciężko je określić, są bardzo dobre). ;D Michał trochę poeksperymentował (w końcu jest barwnym Ptakiem :)), tak więc będzie rockowo, progresywnie, elektronicznie, plus ta* jedna piosenka z dużą dawką elementów dance (brzmi nieźle w połączeniu z niesamowitym tekstem, szczególnie spodoba się dziewczynom; ciekawe jak ludzie zinterpretują ten tekst ;)). Michał jest w znakomitej kondycji, jego wokal ma wiele odcieni i możliwości… Jak na pierwszą EP-kę oraz mało pieniędzy i mało do gadania jest naprawdę więcej niż dobrze… Koncerty to będzie dopiero COŚ!

You must be logged in to post a comment.