Pierwszy Pokaz Boro & Marc w Cannes

Fotoszok.pl
Już 21 Kwietnia

w Cannes swój pierwszy pokaz będzie miała nowo powstała polska marka Boro & Marc, której kreatorami są Patryk Boro lat 21, młody reżyser filmowy i producent pokazów mody, oraz Zosia Marciniak niespełna 17 letnia bloggerka. Para w życiu zawodowym, jak i prywatny swoją przygodę z tworzeniem unikatowej na polskim rynku marki rozpoczęła pod koniec zeszłego roku i już może pochwalić się wieloma sukcesami na rynku międzynarodowym dostarczając swoje kreacje do taki krajów jak USA, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Maroko, czy też do kilku krajów Ameryki Południowej.  Ekologiczne futra, suknie, t-shity, czy też akcesoria zaskarbiły sobie uznanie wielu gwiazd, wśród których znajdują się m.in.:  Rachel Zoe, Izabella Miko, Luxuria Astaroth czy też Justyna Steczkowska, która kreacje marki nosiła na niezwykłej sesji zdjęciowej niemieckiej fotograf Jil La Monaca.

Boro & Marc na wyjątkowym pokazie, który odbędzie się w  Palais des Festivals de Cannes zaprezentuje wyjątkowe show wraz ze swoim partnerem producentem luksusowej biżuterii MUA.UNIQUE HANDMADE JEWELLERY, na wybiegu zobaczyć będzie można kolekcje Basic połączoną z wieczorowymi kreacjami inspirowanymi dawnymi festiwalami filmowymi w Cannes oraz linie bielizny Boro & Marc Underwear, która w limitowanej sprzedaży pojawi się pod koniec maja w Polsce i w innych krajach na świecie.

Partnerem Boro & Marc jest MuA, to unikatowa, ręcznie robiona biżuteria.  Powstaje ona z najwyższej, jakości kamieni szlachetnych, kryształków Swarovskiego, srebra, pozłacanych elementów oraz naturalnej skóry.

Biżuteria MUA skierowana jest do kobiet sukcesu – pewnych siebie oraz swoich wartości, idących odważnym krokiem oraz z wielką pasją przez życie. Grupa docelowa to kobieta 30+.

MUA, jako bardzo młoda marka przebojem podbija serca ludzi w branży modowej. Marce MUA zaufały polskie gwiazdy, takie jak Małgorzata Kożuchowska, Anna Czartoryska – Niemczycka, Agnieszka Popielewicz oraz Ewa Wojciechowska.
Fotoszok.pl
Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.