Pierwszy odcinek nowej serii Świat się Kręci

Fotoszok.pl
1 września pierwszy jesienny odcinek programu Świat się Kręci poprowadzą razem Agata Młynarska i Maciej Kurzajewski. Towarzyszyć im będą znakomici goście – Agnieszka Więdłocha, Kasia Zielińska, Marta Manowska, Antoni Królikowski oraz Józef Pawłowski.

Jednym z głównych tematów odcinka będzie rocznica wybuchu II wojny światowej. Świat się Kręci opowie o tej dacie z perspektywy młodych ludzi, aktorów grających najpopularniejszych filmach  i serialach o tej tematyce – „Miasto 44” oraz „Czas Honoru”.

Kolejnym tematem będzie światowa akcja Ice Buckett Challenge poświęcona pomocy chorym na stwardnienie zanikowe boczne. Biorące w niej udział osoby znane osoby muszą wylać na siebie wiadra lodowatej wodą i wpłacić pewną kwotę na rzecz fundacji zajmującej się badaniami nad stwardnieniem. Gościem programu Świat się Kręci  będzie Ewa Skowrońska – cierpiąca na tę chorobę, która opowie, ile silnej woli i determinacji potrzeba, by z nią walczyć.

Czy widzowie  będą świadkami kolejnej spektakularnej odsłony Ice Buckett Challenge? Tak. Ale kto podejmie wyzwanie i obleje się woda w studio na oczach widzów, a kto będzie kolejnym nominowanym, sprawdzić trzeba będzie osobiście.

Świat się Kręci już 1 września 2014 w TVP1 o godz. 18:30

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.