,  

„Perfidne beztalencie”- May o Lesz

Kolejna medialna wojna?

Kto wdaje się w dyskusję z Sarą May może gorzko tego pożałować o czym mogła przekonać się Natalia Lesz i Michał Wiśniewski. Ostra wymiana zdań między czerwoną włosym piosenkarzem skończyła się ostrymi słowami z obu stron. Potyczki słowne zakończyły się apelem narzeczonej Michała, Dominiki Tajner-Idzik, która powiedziała by May odwaliła się od jej faceta. I się odwaliła.

May niedawno podsumowała polską scenę muzyczną, między innymi wytknęła Natalii Lesz, że dzięki bogatemu tatusiowi, próbuje zrobić karierę. Lesz odpowiedziała Sarze za pomocą jednego z portali plotkarskich, to rozjuszyło jeszcze bardziej blogerkę, która jeszcze ostrzej pojechała piosenkarce.

W historii polskiej muzyki jeszcze takiego perfidnego wciskania beztalencia nie było. Nagle mocno przeciętna dziewuszka gra w kilku serialach, robi za aktorkę, tancerkę i piosenkarkę. Jeśli dalej będzie się to toczyć tym chorym torem to niedługo „lesz-kesz” prześcignie Gajosa, Kondrata i Zamachowskiego w dorobku aktorskim, a Edytę Górniak w dorobku wokalnym. Możliwe, że stanie się też wielką dziennikarką i dostanie swój program. A to wszystko przy zerowym talencie w każdej z tych dziedzin.

To nie jest oczywiście tylko moje zdanie, bo wielu specjalistów z zakresu wokalistyki i świata show biznesu wyraziło swoje zdanie na temat tej osoby, delikatnie mówiąc zdanie negatywnie. A na fakt, że niektórym da się zamknąć gębę szmalem już nic nie poradzę – dodaje. Przy okazji przypominam – artysta, który nie potrafi śpiewać na żywo nie jest artystą…. No chyba, że za artystę zaczniemy uważać śpiewający komputer. Problemem nie jest to, że Lesz dysponuje dużymi pieniędzmi. Problem tkwi w tym, że dysponuje tylko pieniędzmi...

Czym dysponuje Sara May?

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.