Perfekcyjna Pani domu wydała majątek na operacje plastyczne

Bardzo się zmieniła przez ostatnie 7 lat

Małgorzata Rozenek kilka lat temu miała ciemne włosy, czesała je w kitkę i wyglądała trochę inaczej niż dziś. Perfekcyjna pani domu wygląda tak jakby czas się dla niej zatrzymał. Specjaliści twierdzą, że to wszystko dzięki medycynie estetycznej, chociaż ona sama mówi, że to geny.

Pani Rozenek wygląda perfekcyjnie. Widać, że z wielką dokładnością dba o wygląd skóry swojej twarzy. Wszystkie zabiegi wykonane zostały bardzo dobrze, a efekt jest taki, jaki powinien być czyli naturalny. Za pomocą toksyny botulinowej czyli botoksu podniosła powieki, zlikwidowała zmarszczki na czole oraz kurze łapki. Patrząc na jej zdjęcia z przeszłości można zobaczyć, że poprawiła kształt kości policzkowych oraz uwydatniła górną wargę kwasem hialuronowym – powiedział w rozmowie z gazetą Piotr Kaszubski, właściciel warszawskiej kliniki medycyny estetycznej Estinity.

Małgosia na twarz wydała 30 tys. zł (zabiegi trzeba powtarzać do 6-8 miesięcy), a na piersi 10 tys. zł (zabieg należy powtarzać co roku).

Patrząc na obecne zdjęcia widać wyraźnie powiększone piersi. Nie wyglądają jak po wkładkach silikonowych. Najprawdopodobniej uwydatniła je kwasem hialuronowym – ocenia ekspert.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.