Pazura został producentem!

 Nikt nie chciał go w filmach, sam się nimi zajął.


Nie mając propozycji ról, Cezary Pazura chce stworzyć film na miarę wielkiego hitu jakim na przykład  jest słynny już film Quentina Tarantino Pulp Fiction. Obraz pod tytułem Weekend to kryminalna komedia w której Pazura będzie zarówno reżyserem i producentem.

Od kiedy pamiętam, moim marzeniem było, by mieć choć niewielki wpływ na to, jak wygląda polska kinematografia. W ten także sposób chciałem odcisnąć jakiś swój ślad
– zwierza się Pazura. – Jako aktorowi trochę mi się to udało. Brałem udział w wielu bardzo dobrych produkcjach, gdzie starałem się jak najlepiej wykonywać powierzone mi zadania aktorskie. Cóż, chyba mi się to udało, parę hitów człowiek w życiu zrobił – dodaje.

– Bycie producentem w Polsce polega na tym, że ma się pewną ideę, pomysł stworzenia czegoś, a następnie trzeba na to znaleźć pieniądze
– opowiada Faktowi aktor. – Ja mam projekt i muszę znaleźć na niego środki. To trudna rola i duże wyzwanie. Ciężko jest przekonać do swojej idei prywatną osobę tak, by wyłożyła pieniądze. Co zresztą widać, bo ostatnio nie mieliśmy zbyt wielu wybitnych polskich produkcji – mówi dalej.

Teraz trzeba poczekać aż ktoś nabierze chęci  na wyłożenie kasy by Pazura ziścił swoje marzenia. Z jego wypowiedzi, można by wnioskować, że nie chcą Pazury w filmach a on szuka sposobu na zarobienie kasy.

– Wolałbym grać w filmach jak najdłużej, ale nie ma ani tylu produkcji, ani tylu propozycji – kończy Pazura.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.