,  

Pazura zabrania córce kontaktów ze swoją byłą!

ImageCezary Pazura najchętniej by wymazał z pamięci Weronikę Marczuk-Pazurę. Trudno się dziwić, po tym co jurorka YCD zrobiła.


Pazura nie tylko nie chce słyszeć o byłej żonie ale także żąda od swojej już dorosłej córki, by ta zaprzestała się kontaktować z byłą jego żoną.

Przez ponad 14 lat Anastazja wołała na Weronikę mamo, chociaż ta nie jest biologiczną matką dziewczyny. Gdy Cezary rozwiódł się z Weroniką , panie miały czas ze sobą kontakt a ich więzi były tak samo silne jak wcześniej.  Pazura bardzo często starał się ograniczać kontakt Weroniki i Anastazji, jednak dotychczasowe wysuwane przez aktora argumenty były za słabe.

Teraz gdy wyszła na jaw afera łapówkarska  Marczuk, Pazura dostał skrzydeł .

– Cezary wręcz oczekuje, by miejsce Weroniki w życiu Anastazji zajęła jego nowa żona – mówią informatorzy Faktu.

Jest jedna różnica w takiej akceptacji. Jak można wołać na kogoś mamo kto jest jedynie 2 lata starszy od córki? Anastazja zaakceptowała już nową żonę Czarka. jednak chyba nie możliwym jest by wołać do Edyty mamo!

Anastazja powiedziała ojcu, że lubi Weronikę i nigdy się od niej nie odwróci!

Pan Cezary chyba powinien zrozumieć, że dorosłej córce nie można już narzucać swojej woli. Niech nawet nie próbuje, bo przyjmie przydomek tyran. A co gorsze, może stracić córkę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.