Pazura wyżywa się na Zającównie

ImageJeszcze nie tak dawno Pazura wszem i wobec opowiadał jaki jest szczęśliwy, że urodzi mu się druga córka.


Przy każdej okazji nie szczędził miłych słówek swojej nowej wybrance serca. Edyta jest w ciąży. Jak to kobieta w ciąży, powinna mieć spokój, dobrze się odżywiać i nie powinno się jej denerwować. Dobre samopoczucie to podstawa ciężarnej kobiety. Ale sielanka się chyba skończyła.

Para wybrała się w weekend do jednej z warszawskiej restauracji.

W pewnym momencie Pazura zaczął się nerwowo zachowywać i krzyczeć na swoją ukochaną Edytę. Goście lokalu byli przerażeni tym, co widzą i słyszą. Kręcili z niesmakiem głowami. Ciężarna narzeczona najwyraźniej bardzo się tych krzyków przestraszyła, bo w jej oczach pojawiły się łzy. Wstała i skierowała się do wyjścia – czytamy w Super Expresie.

Aktor furiat opanował się dopiero w szatni. Najpierw złapał młodziutką wybrankę swymi silnymi ramionami, a potem z całych sił przyciągnął do siebie i ucałował. Tak, żeby Edyta natychmiast zapomniała o przykrości – czytamy dalej.

Podstarzały tatuś chyba zbyt emocjonalnie podchodzi do swojej ukochanej. W końcu to ona może mieć humory a nie on. A może Czarkowi uderzają już hormony, a dokładnie andropauza? Proponujemy zasięgnąć rady specjalistów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.