Pazura urządzi wesele pod ziemią!

 To ma być wesel roku, dużo picia, zabawa do rana i bardzo głośno, lecz mało kto to zobaczy prócz gości weselnych gdyż …


Gdyż Cezary Pazura wymyślił sobie wyprawienia przyjęcia weselnego 125 metrów pod ziemią. Super Express jednak obiecuje, że zdjęcia zdobędzie weselne. A za samo wesele Pazura zapłaci 150 tys. zł.

Już niedługo , bo za tydzień Edyta i Cezary pojawią się w Nowej Hucie, rodzinnym mieście panny młodej by powiedzieć sobie TAK.

 Ostatnie przygotowania do ślubu mają osobiście doglądać, wszak wszystko musi być dopięte na ostatni guzik by nic nie zawiodło. Wszystko ma się odbyć w starej Kopalni Soli w Wieliczce. Wybór padł na piękną komorę Warszawa. Jest ona największą podziemną salą w kopalni i znajduje się 125 metrów pod ziemią, a jej powierzchnia wynosi 620 mkw. Może się tam zmieścić ponad 200 osób. Państwo młodzi zarezerwowali ją na 2 maja.

Prócz rodziny i przyjaciół, na weselu mają się pojawić artyści, aktorzy, muzycy, koledzy piłkarze z Reprezentacji Artystów Polskich (RAP).

Kilku chłopaków z reprezentacji oczywiście jedzie na ślub. Jeszcze prezentu nie kupiliśmy. Porozmawiam z Czarkiem i zapytam, co państwo młodzi by chcieli – powiedział Super Expressowi Ryszard Adamus , współzałożyciel RAP-u.

Jednak na przyjęciu nie pojawi się była żona Czarka, Weronika Marczuk-Pazura, która już wcześniej zapowiadała, że nie przyjedzie nawet gdyby dostała zaproszenie. Pazurę z Marczuk wciąż łączy ślub kościelny. Dlatego też ślubu kościelnego wziąć Czarek z Edytką nie mogą ale … jednak ksiądz będzie. Przywieziony ksiądz odprawi w kapliczce kopalni Wielczka, mszę w intencji pary młodej.

Jest jednak jeden problem. Urzędni z Nowej Huty nie chcą udzielić ślubu młodej parze poza Urzędem Stanu Cywilnego .

Czy to pan Pazura, czy inny człowiek z ulicy, przepisy mówią jasno – tylko w wyjątkowych okolicznościach opuszcza się urząd. Np. ciężka choroba – usłyszał SE  w "cywilniaku".

Czy przez czas jaki pozostał do ślubu uda się przekonać urzędników?

Zdjęcia ze ślubu na pewno trafią do brukowców, w końcu Pazura dostanie za nie 50 tysięcy. Trochę musi mu się zwrócić za ugoszczenie gwiazd.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.