Pazura się odmładza

ImageCzarek Pazura bo się , że jego młodziutka żona zostawi go dla innego młodego mężczyzny.


ycie jest brutalne, kto wie co może być za 10 lat, kiedy Pazura już będzie miał więcej siwych włosów. Dlatego ciagle stosuje odmładzające i upiększające środki, które pozwolą mu zachować jak najdłużej obecny wygląda a nawet go poprawia.

Czarek bardzo dba o swoje ciało. Często mówi, że nie chce wyglądać przy Edycie na staruszka – zdradza znajomy aktora.

Adoratorów do młodziutkiej i ładnej Edytki nie brakuje. Czarek musi wiele kremów w siebie wklepać by być dla nich konkurencją. Nosi młodzieżowe ciuchy.

Cezary używa kosmetyków przeciw zmarszczkom, kupuje młodzieżowe ciuchy, żeby tylko Edyta wciąż uważała go za atrakcyjnego. Czasem zachowuje się tak, jakby to on miał dwadzieścia kilka lat – opowiada Faktowi informator.

Jednak na jak długo to pomoże Czarkowi. Ale to nie wszystko. Czarek jest pod całkowitą kontrolą Edyty. Edytka tak go sobie podporządkowała, że ten na krok nie może bez niej nigdzie wyjść. Kiedyś Pazura był niezależny. Robił wypady z kolegami kiedy chciał. Teraz skończyło sie. A show-biznes to nie bajka. Wystarczy, że młoda żona poczuje twardy grunt pod nogami, zrobi karierę tak szybko jak się stała osobą publiczną, zakocha się w jakimś młodym gwiazdorze i staruszek Czaruś zostanie na lodzie.

Jednak Czarek patrzy na to czujnym swym jeszcze dobrze widzącym okiem. Wklepuje w siebie maseczki, zakłada młodzieżowe fatałaszki i na razie to tylko duchowo czuje sie na 20-latka.

 Proponujemy maseczkę z ptasich gówienek na noc, na pewno pomoże a Posh jest tego gwarancją.

Czy Czaruś wygląda na 20-latka? Foto Czarusia

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.