Pazura rozpoczął produkcje swojego dziecka!

 Wczoraj zaczęły się zdjęcia do filmu Weekend, którego reżyserem jest Cezary Pazura.

                                                                               kapif


To wielki dzień dla aktora, bo po raz pierwszy stanął po drugiej strony kamery. I chociaż scenariusz do filmu był gotowy już od lat, wciąż brakowało pieniędzy na spełnienie marzenia i rozpoczęcie zdjęć do filmu. Znaleźli się tacy, którzy zainwestowali w tę produkcję, czy nie będą żałowali?

Mam wielką tremę – przyznaje szczerze Cezary Pazura w rozmowie z Faktem.

Ten film jest dla mnie bardzo ważny, to duży projekt i chciałbym żeby wszystko było w nim idealne. Na mnie jako na reżyserze spoczywa więc wielka odpowiedzialność. Poza tym ten film będzie w pełni wyprodukowany przez moją firmę producencką „Cezar” w związku z tym traktuje „Weekend” jak moje własne dziecko – mówi nam artysta.

Film będzie opowieścią dwóch ludzi, którzy chcą brać z życia dużo ale za niską cenę. Będzie dużo miłości i akcji i ma być wesoło.

– W filmie zobaczymy świetnych aktorów, takich jak Paweł Wilczak czy Olaf Lubaszenko. Mogę liczyć nie tylko na ich wielki profesjonalizm, ale i rady, w razie gdybym ich potrzebował
– śmieje się Pazura.

No i Małgorzata Socha, która zastąpiła bardzo drogą Alicję Bachledę-Curuś, ale która jako aktorka komediowa, świetnie się już sprawdziła.

Czytaj też: Tak imprezuje Polański w Szwajcarii. Pierwsze zdjęcia

źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.