Pazura kupił BMW dla córki!

ImageBy dziecko czuło wygodę, Cezary  Pazura sięgnął do kieszeni i kupił dla niej BMW 5GT.


Amelka lubi przestrzeń i wygodną jazdę. Dobry tatuś lubi rozpieszczać swoje maleństwo dlatego kupił dla niej a właściwe dla jej wygody bardzo wygodny i przestronny samochód, to tylko BMW 5GT.

Amelka lubi samochody, ale nienawidzi sygnalizacji. Od razu się budzi i wyraża niezadowolenie, więc samochód musi być w ruchu – opowiadał Pazura w najnowszej Gali.

Premierowy model BMW, który łączy w sobie zalety limuzyny, kombi i SUV-a – 5GT 530 D – do kupienia już od 263 tys. zł.
Ma czujnik deszczu, sygnalizację uszkodzenia opony, 6 poduszek powietrznych, poduszki kurtynowe z przodu i tyłu. Jest wyciszone od środka.

Od dłuższego czasu przymierzaliśmy się do zakupu samochodu. Nasza rodzina ponad pół roku temu powiększyła się, więc zmieniły się też nasze potrzeby dotyczące auta – mówi Super Expressowi Cezary Pazura.


Podczas premiery czterech nowych modeli BMW, która odbyła się w trakcie otwarcia salonu Inchcape Motor, spodobało nam się właśnie BMW 5 Gran Turismo. BMW 5GT jest nazywane samochodem dla aktywnych. Dużo z żoną i córeczką podróżujemy, więc musimy czuć się w aucie bezpiecznie. Nie mniej ważne z naszego punktu widzenia jest także przestronne wnętrze samochodu i jego duży bagażnik. Zakup samochodu w Inchcape Motor to czysta przyjemność. Formalności zabierają niewiele czasu, a obsługa jest profesjonalna
– cieszy się Pazura.

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.