Pazura i jego nowa żona

ImageBardzo głośno od jakiegoś czasu mówi się o tej parze.


Pazura rozwiódł się z Weroniką Marczuk jakiś czas temu , nawet stara się by wziąć rozwód kościelny. A wszystko to dla dużo młodszej bo aż o 25 lat od siebie ,  Edyty Zając.
Jak opowiada sama Edyta: Na początku po prostu się przyjaźniliśmy. Kiedy się spotkaliśmy, Czarek był w trudnym momencie życia. Rozpadł się jego związek z Weroniką, od roku byli w separacji. Był załamany, rozczarowany, zdruzgotany (…) Kiedy wyznał mi miłość, zaczęłam się odsuwać. Musiałam stoczyć ze sobą walkę.
Rodzice Edyty też mieli dużo wątpliwości do tego związku, ale Czarek nieugięty, jeździł zapewniał o swoich uczuciach aż Edyta uległa. I od tej pory są razem.
 Planują już ślub, choć Czarek jeszcze się nie oświadczył. Już szukają sali weselnej w Krakowie.
Ona sama jest przeciwna show-biznesowi i twierdzi, że to nie jest dla niej i denerwuje ją cały szum wokół jej i Czarka osoby. Ale niestety powinna się przyzwyczajać, bo jej pan jest osobą medialną i nie uniknie tego. Chodziły pogłoski, że Pazura załatwił jej pracę w Polsacie a ona znowu dementuje te plotki. Słychać też, że przyszła pani Pazura jest w ciąży, z czasem się przekonamy ile w plotkach jest prawdy .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.