,  

Pazura bał się , że Edyta go zostawi

Pazura wspomina poprzednie małżeństwo

Edyta i Czarek Pazura w najnowszym wywiadzie dla Gali opowiedzieli nie tylko o swoim życiu ale aktor przypomniał też swoje poprzednie nieudane małżeństwo.

Zanim wyzerował pan licznik, były dwa nieudane małżeństwa i samotne wychowywanie najstarszej córki – przypomina Gala. Można było zapiec silnik przy tym wszystkim – jak już przy samochodach jesteśmy.

– Jak widać – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jestem żywym dowodem.

Cezary jest niezwykle wrażliwy – dodaje Edyta. Przez to, co przeżył, nie było mu łatwo znów zaufać kobiecie. Na początku każda nasza wymiana zdań oznaczała dla niego koniec. Bał się, że ja będę kolejną, która go zostawi.

– Bo kobiety mają taką konstrukcję, że jak coś się nie uda, to zabierają walizki i wychodzą… – mówi Cezary. Tak mi się przynajmniej wtedy zdawało.

Edyta: Nasze początki były trudne. Minęły cztery lata, odkąd jesteśmy razem, i mam nadzieję, że ten strach znikł bezpowrotnie.

Cezary: Generalnie jesteśmy podszyci lękiem. Jak psa kopną, to już nie podejdzie, a człowiek jest taki, że podejdzie drugi i trzeci raz.

Pazurę cenimy za jego rolę, za reżyserię wcale a mniej za kabareciarstwo. Szkoda, że się marnuje w tym w czym nie jest najlepszy

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.