Pazerna Górniak?!

 Edyta Górniak po odejściu od męża finansowo stoi nie najlepiej. Byćm oże szuka szybko dużych pieniędzy!


W sobotnim odcinku Górniak zapowiedziała, że odchodzi z programu Jak Oni śpiewają. Za siedzenie w jednym odcinku na tyłku i oceniania śpiewających gwiazd, płacono jej 20tysięcy zł. Wcześniej mówiono o 15 tysiącach, widać stawka rośnie. Lecz mimo tego jej jest za mało!

– Edyta uznała, że nadszedł czas spełnić artystyczne obietnice złożone swoim fanom – powiedziała w rozmowie z Faktem rzeczniczka prasowa Górniak, Karolina Sidyła. – Jeśli jednak znajdzie w harmonogramie swoich artystycznych zobowiązań również czas na inne projekty, rozważy możliwość wzięcia udziału w kolejnej edycji programu – dodała rzeczniczka.

Mimo deklaracji Edyty jeszcze wczoraj trwały rozmowy gwiazdy z producentem show. Górniak negocjowała warunki ewentualnej dalszej współpracy. Wygląda na to, że po prostu postanowiła wywalczyć sobie więcej pieniędzy – donosi Fakt.

Teraz kiedy odeszła od męża, jej portfel porządnie schudł a ona sama lubi wydawać pieniądze i nie patrzy co ile kosztuje. Więc trzeba pomyśleć jak sie zabezpieczyć. Od początku istnienia programu wyliczono, że Górniak zarobiła na nim ponad milion zł.  Jak trzeba szaleć, że taka kasę wydać w tak krótkim czasie?

Czy producenci ulegną rozkapryszonej gwieździe i dadzą jej więcej? A może lepiej poszukać kogoś innego i może jeszcze bardziej atrakcyjnego?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.