Pawelec walczy o wizyty z córką

 Pawelec odsunął na bok żonę i dzieci i walczy o widzenie z córką , której początkowo nie chciał.


Marzena Popowska , żona Piotra Tymochowicza swojego czasu wystosowała oświadczenie , w którym powiedziała, jak zaszła w ciążę ze swoją córką a Pawelec czyli Paweł Trzoch biologiczny ojciec Nataszy namawiał ją do aborcji.

Pawelec nie odpuszcza, na łamach tygodnika Wprost pozuje z wynikami testów DNA, które stwierdzają, że jest jej ojcem w 99.9995%.

Byliśmy w sobie zakochani – wspomina w rozmowie z tygodnikiem o romansie z Popowską. – Kiedy Marzena była w ciąży i przez półtora roku po narodzinach dziecka regularnie się spotykaliśmy, wyjeżdżaliśmy, bywaliśmy u znajomych. Wszyscy wiedzieli, że mamy romans i że z tego romansu narodzi się dziecko.

Tylko , że w tym czasie miał już rodzinę, był żonaty.

W tym czasie Agnieszka, żona Trzocha, przeszła załamanie nerwowe – czytamy. – Kobieta, która od 15 lat żyła nadzieją na dziecko, dowiedziała się, że jej mąż ma dwoje dzieci z dwiema różnymi paniami: nie tylko z Marzeną Popowską, lecz także z koleżanką "Pawelca" Moniką. Według wersji Trzocha układ z Moniką miał być sposobem na zrealizowanie marzenia o dziecku w tajemnicy przed żoną.

Jakie to wzruszające, facet chyba mało się nie popłakał gdy to mówił.

Kiedy Monika poprosiła, bym został ojcem jej dziecka, pomyślałem, że to moja jedyna szansa. Warunek był jeden: o niczym nie ma prawa dowiedzieć się moja żona, bo to by ją zabiło. Gdy Monika zaszła w ciążę, okazało się, że wcześniej ustalone zasady już nie obowiązują. Chciała, żebym odszedł od żony i z nią założył rodzinę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.