,  

Pawelec w „Pytaniu na śniadanie „

 Wczoraj w Pytaniu na śniadaniu gościem był Pawelec, czyli ojciec dziewczynki o którą trwa wojna.


Do porannego programu Dwójki miał zaproszenie również Piotr Tymochowicz i jego żona Marzena , jednak odmówili wizyty ze względu na obecność Pawelca. Nie chcieli spotkać się z nim twarzą w twarz. Dlaczego?

I na sam początek padło pytanie, kto to zaczął?

Kto to zaczął? To nie prawda , że to zaczęła Doda, Doda jest tu dobrym aniołem, który spadł mi z nieba. Cały świated show-biznesu, światek muzyczny wie od dawien dawna, że Natasza jest moją córką. Mam na to badania genetyczne – zaczął swoje opowieści Pawelec. Więc to chyba najlepszy dowód..

W tym momencie prowadzący program pyta Pawelca, czy nie można tego wszystkiego załatwić inaczej bez szumu medialnego, gdzieś po cichu. Trzeba było do tego angażować Dodę?

Liczyłem na większą klasę pana Piotra Tymochowicza i pani Marzeny. Liczyłem na jakby większe wyczucie. Liczyłem na pełną prywatność ale w sądzie. Na sprawy, które powinny mieć miejsce i jakby koniec w sądzie. Kochani- i tu się zaczyna rozczulać prezenter Eskip- ta sprawa trwa już dwa lata. Dla nas jest to dzisiaj ból.

I tu nagle prezenterka zauważyła-  że Mama Nataszy , Wy jesteście na Pani?

Teraz powinniśmy być – odpowiada Pawelec.

(…) Sprawa ciągnie się od 2008 roku, ja prosiłem bym mógł uznać Nataszę jako dziecko, nietstey to się nie udało, to matki trzeba byptać dlaczego. (…) założyłem sprawę w sądzie, walczę od dwóch lat. Piotr Tymochowicz nie chciał być ojcem tego dziecka. Piotr Tymochowicz w wyniku działań w sądzie , gdzie nigdy mnie dopuszczono, mnie ojca biologicznego… Pytam , co to za są w tym kraju? Matka nigdy o mnie nie wspomniała.

Na film który wpuścił do sieci na swoją stronę Tymochowicz, wypowiedź matki Nataszy, którą Wam pokazaliśmy wczoraj, Pawelec powiedził, że to stek bzdur. Stałem pod kliniką błagałem, by nie usuwała ciąży. Do usunięcia namawiała matka Marzeny.

Całość opowieści możecie zobaczyć na stronie Pytanie na śniadanie.

Jedno jest na pewno prawdą, Tymochowicza żona miała romans na boku z Pawelcem i z tego romansu narodziło się dziecko.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.