Paulla zgarnęła 23 tysiące za piosenkę i uciekła ze sceny!

 Miał ją porazić prąd, szkopuł w tym, że  mikrofony były na baterię, było by to pierwsze porażenie prądem na świecie, gdyby takie było!


Jako pierwsi napisaliśmy o aferze w Gryficach, gdzie odbył się koncert Paulli i gdzie kable miały przebicie a ona biedna została porażona. W temacie wypowiedzieli się organizatorzy imprezy i chyba nie do końca jest prawdą co Paulla powiedziała i przedstawiła  mediach.

– Problem w tym, że mikrofon był bezprzewodowy. Na baterię. Byłby to pierwszy przypadek na świecie, gdyby kogoś poraził – śmieją się organizatorzy.

Cała sytuacja od początku była dziwna gdy pojawiła się ekipa Paulli w pałacyku w Rybokartach .

– Zaczęło się bardzo komicznie. Wpadła do hallu otoczona przez ochroniarzy i…zdębiała. Bo zamiast tłumu fanów, zobaczyła pustkę – mówi Faktowi Dorota Surma, właścicielka pałacu. – Potem pokłóciła się z zespołem o wieczorny koncert, w którym nie chciała brać udziału. Głośno krzyczała. Kiedy usłyszała od swojej ekipy, że oni nie widzą z występem żadnych problemów, powiedziała im – „potraktujcie to jako mój kaprys – opowiada  pani Dorota.

Bardzo grymasili przed koncertem. Gdy jednak dowiedzieli się, że Wanda Kwietniewska wystąpi, weszli na scenę mówi Przemysław Kubalica z ratusza w Gryficach. – Paulla z miejsca poinformowała widownię, że my, czyli organizatorzy, jesteśmy kompletnie pijani i nie można się z nami dogadać. e koncert z naszej winy będzie krótszy, zaśpiewała jedną piosenkę, a potem znowu zaczęła gadać – dodaje Kubalica. Na miejsce koncertu przyjechała wezwana przez gwiazdkę policja i przebadała alkomatem organizatorów.
– Wszyscy byli zupełnie trzeźwi. Na tysiąc procent –
powiedział Faktowi dyżurny z Komendy Powiatowej w Gryficach.

Wtedy wymyśliła porażenie prądem.

Na scenę dostała się woda i to spowodowało spięcie w mikrofonie – mówi tabloidowi menedżer piosenkarki. 
Tylko,że mikrofon był na baterie bo był bezprzewodowy.

Organizatorzy są w szoku i zapowiadają, że pójdą do sądu! Paulla będzie miała zatem spory orzech do zgryzienia, nie licząc tego, że pozostawiła 4 tysiące fanów na lodzie, którzy przyszli na jej koncert.

Wykonała jedną piosenkę, bo więcej w swoim repertuarze nie ma, więc musiała odstawić jakaś historyjkę! Bo znacie jej więcej piosenek?

Czytaj też: Wiemy kim jest nowa miłość Zakościelnego. Sprawdź!
źródło: Fakt.pl


Mazur

Kapif

Kapif

Przemysław Gryń / newspix.pl


W.Schmidt/Panorama Gryficka / Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Paulla zgarnęła 23 tysiące za piosenkę i uciekła ze sceny!

You must be logged in to post a comment.