Paulla zastąpi Górniak w Sopocie!

ImageNie chciała wystąpić Edyta Górniak w Sopocie, wystąpi Paulla, która bardzo przypomina Edzię.


Organizatorzy festiwalu spanikowali. Edyta w ostatniej chwili odwołała swój występ w Sopocie. Nie wiadomo dlaczego i co tu robić. Totalna załamka. Jednak szybko znaleźli rozwiązanie, Paulla Ignasiak zastąpi Edytę Górniak.

Dwa dni temu Telewizja Polska wydała oficjalne oświadczenie, że wbrew zapowiedziom Edyta nie wystąpi w Sopocie. Gwiazda wycofała się w ostatniej chwili. Nikomu nie udało się dowiedzieć, dlaczego Górniak znienacka zmieniła zdanie, przyprawiając organizatorów o wielki ból głowy. Sama piosenkarka nie wydała żadnego oświadczenia w tej sprawie –
donosi Fakt.

Organizatorzy szybko znaleźli zastępstwo, nikt inny jak Paulla Ignasiak, podobna z urody i barwy głosu, często mylona z Edzią. Miała być Edyta i będzie tylko nie ona sama a jej sobowtór.

To dla Paulli wielka szansa. Zastąpi jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Dzięki temu ma szansę na wybicie się . Wykorzysta szansę czy pozostanie tylko w zastępstwie Edzi? Może udowodnić, że nie jest kopią Górniak a jest sobą. W sobotę się przekonamy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.