Paulla wróciła z nową piosenką i teledyskiem (video)

Minęło sporo czasu, by znowu się pojawić, jednak tylko na Youtube na razie.

Paulla po aferze na koncercie w Gryficach, zniknęła na dość długo. Przypomnijmy wydarzenie. Podczas koncertu artystki, chociaż tu ją taką zwać, organizatorzy mieli być pijani a mikrofon miał kopać prądem. Koncert został przerwany, Paulla wyzwała wszystkich a miasto miało ją podać do sądu za zniesławienie. Po tym wydarzeniu Paulla zapadła się pod ziemię a właściwie w studio, gdzie nagrała nowy teledysk do nowego utworu Wracam Czekaj.

Utwór jest jednym z wielu na nowej płycie Sekret Wiecznej Miłości. Kiedy płyta będzie w sprzedaży, nikt tego jeszcze nie wie ale obejrzeliśmy klip i coś nam przypomniał. Bardzo nam przypomina reklamę piwa nagraną przez Paris Hilton w Brazylii, która później była zakazana w tym kraju bo była zbyt seksowna.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Paulla wróciła z nową piosenką i teledyskiem (video)

  • kicia

    Bardzo lubię piosenki Paulli w szczególności jej głos ale było by piękniej gdyby przestała się rzucac w bieliznie i pokazała elegancje:) Mam nadzieje że doczekam się takich teledysków

  • Jaswinder

    1. Czy ta strona jest sirokewana do wszystkich czy tylko do zwolennikf3w jednej partii. Jeżeli do wszystkich to czemu pozwalacie obrażać ludzi w komentarzach. Jeżeli tylko do zwolennikf3w waszej partii to życzę powodzenia, przez chamstwo na stronie nie macie mojego poparcia.2. Poproszę o wyjaśnienie czemu nie cofnąć cen do tych z końca kadencji Kaczyńskiego, albo lepiej do jego początku. Macie na to jakieś merytoryczne odpowiedzi? 3. Chcecie zastopować podwyżki, dobra, ale rf3wnocześnie chcę zobaczyć rzetelne opracowanie dotyczące finansowania tych instytucji, co zamierzacie zrobić jeżeli nie wejdą w życie podwyżki, komu obciąć, gdzie przesunąć itd.

You must be logged in to post a comment.