,  

Paulla się skończyła!

ImagePaulla albo jak kto woli gorsza kopia Edyty Górniak kończy swoją karierę!


Czy ona w ogóle kiedyś ją zaczęła – trzeba by było kogoś o to zapytać. Paulla miała jedną a może dwie swoje piosenki i ciągle było tylko tyle słychać. Zabłysła nagle i gaśnie podobnie.

Paulla zwana dalej Pauliną Ignasiak nie daje koncertów, bo jakże  by dawać z taką ilością piosenek. W zasadzie zastępowała Edzię, gdy ta nagle zrezygnowała na przykład z występu w Sopocie.

Co jeszcze o Paulli. Zasłynęła w mediach raczej ze swoich skandali czy też kłopotów z facetami a poza tym na co dzień nie cieszy się dobrą opinią.

Ona zachowywała się bardzo arogancko, była nieprzyjemna i zbyt kapryśna. Współpracę z nią trudno nazwać przyjemnością – mówi  osoba z otoczenia artystki.

Zauważcie, że osoba wypowiada się o niej w czasie przeszłym. Na oficjalnej stronie Paulli widnieje wpis tylko dwóch występów do końca roku.  Nikt nie jest nią zainteresowany.

Podsumowanie: Paulla zabłysła tego lata jedną piosenką. Została okrzyknięta najlepszą debiutantką roku ( to chyba była jednosobowa decyzja, i to mylna) zaśpiewała jeden utwór , który został okrzyknięty hitem roku( też kwestia do dyskusji). Była Paulla, nie ma Paulli.

Takich jednosezonowych gwiazdek nam nie trzeba.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.