Paulla nadal oskarża organizatorów!

 Odwraca  kota ogonem, dziękuje za coś co udowadnia jej winę.


Paulla Ignasiak podczas koncertu w Gryficach oskarżyła organizatorów o pijaństwo, co nie było prawdą. Wymyśliła porażenie prądem a teraz na swojej stronie dziękuje fanom za wsparcie podczas nieudanego występu, którego na prawdę nie było.

Chciałam Wam jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie podziękować za tak liczne przybycie na Festyn w Gryficach. Cieszy mnie niezmiernie, że mimo niesprzyjającej pogody, strug deszczu- przyjeżdżacie .Tym bardziej jest mi przykro, że nie mogłam dać koncertu, na jaki czekaliście. Chcę zapomnieć o tym występie i mocno wierzę, że dane mi będzie jeszcze raz stanąć przed Wami i dać piękny występ. Pragnę odwdzięczyć się za Wasze wsparcie, za to spontaniczne: „Nic się nie stało, naprawdę nic się nie stało…”, które trzymało mnie na nogach. Dziękuję Wam za okazane zrozumienie.

My raczej słyszeliśmy na filmach enada oraz Przestań gadać i śpiewaj.

Dziękuję za film, który ktoś z Was umieścił na YouTube – dodaje. Dzięki temu nie muszę prostować historii z mikrofonem, sprzętem nagłośnieniowym, warunkami na scenie itp. widać i słychać jak było Mam nadzieję, że autografy, zdjęcia po tym występie choć w niewielkim stopniu zadośćuczyniły brak pełnego koncertu. Te 1000 km drogi do Jeżowych, gdzie następnego dnia miałam następny koncert były najcięższymi, jakie do tej pory przemierzyłam. Jeszcze raz Przepraszam Was za tę sytuację. I Dziękuję za wsparcie.

I znowu użalanie się nad sobą, a film dokładnie pokazał jak się zachowała skandalicznie. Może czas zmienić zawód?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.