,  

Paulla kontra Konkol

ImageNowa wojna? Na to wychodzi, dopiero co pisaliśmy, że Paulla nie pozwala odwiedzać ojcu swojego dziecka, ona nie czekała długo by odeprzeć ataki Konkola.


Paulla nie szczypała się piszą na swoim blogu co myśli o Konkolu, ojcu swojego dziecka.  ycie na gorąco dopiero co opublikowało wywiad z Adamem Konkolem, w którym ten opowiedział , jak chce odbudować relację ze swoim synem. Piosenkarka długo nie czekała i zmieszała na swoim blogu Konkola.

Najbardziej jednak boli fakt, kiedy zmagając się z problemami samotnej matki wychowującej dziecko, zamiast otrzymywać wsparcie od ojca dziecka, któremu bądź co bądź moja działalność wciąż pomnaża dochody, jestem narażona na ataki z jego strony, kłamstwa i obelgi – żali się Paulla.

Gwiazda od jakiegoś czasu mieszka ze swoim chłopakiem modelem Rafałem Wojtysiakiem, podobno staraą si o dziecko. Na swojej stronie wspomina jak to Konkol zapomniał płacić na swojego syna.

Również wsparcie finansowe ze strony Adama pozostawia wiele do życzenia, co mam udokumentowane wpływami na moje konto na rzecz naszego syna – twierdzi artystka.

W końcu na zakończenie notki oskarżyła lidera zespołu zy o zniesławienie. Po kilku godzinach wpis zniknął.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.