Paulla idzie do sądu!

ImagePaulla Ignasiak ma dość oskarżeń ojca swojego dziecka, Adama Konkola idzie do sądu!


Paulla Ignasiak ma dość oskarżeń rzucanych ze strony Adama Konkola o to , że on nie może widywać się z synem. Paulla idzie do sądu a Konkol nie pozostanie jej dłużny.

Konkol od pewnego czasu wyciera sobie twarz moim nazwiskiem i dlatego postanowiłam nie pozostawiać tej sprawy bez odzewu. Dlatego chcę wnieść sprawę zarówno o alimenty jak i o zniesławienie
– zapowiada ostro Paulla. – Adam niedawno za pośrednictwem mediów twierdził, że zabraniam mu kontaktu z naszym dzieckiem. To wierutna bzdura. Prawda jest taka, że syn w ciągu ostatniego roku widział Adama tylko dwa razy. Nie zobaczył się z nim nawet podczas świąt! – twierdzi piosenkarka.

On znowu twierdzi co innego.

– Ona kłamie w sprawie naszego syna! Nie mogę się z nim widzieć, bo tak naprawdę Adaś wychowuje się u babci na ląsku. A gdy chcę go odwiedzić, to ciągle słyszę, że Adasia właśnie nie ma. Przecież nie będę jechał 400 kilometrów tylko po to, by się dowiedzieć, że syna nie ma – narzeka Konkol.

Ale syn nie jest jedyny powodem kłótni, idzie też o pieniądze.

– Chcę uciąć wszelkie spekulacje, jakoby nasz syn otrzymał jakiekolwiek tantiemy pochodzące ze sprzedaży mojej twórczości. Nigdy też nie istniały polisy na życie naszego syna, o których opowiada mój mąż. Prawda jest natomiast taka, że na dzień dzisiejszy nasze dziecko nie ma nawet zasądzonych alimentów! – wylicza Paulla. – Po jej oświadczeniach, to ja powinienem pójść do sądu na nią – odpowiada Konkol.

Jak miło jest prać brudy publicznie, a popularność ich rośnie. Gorsza wersja Edyty Górniak co raz bardziej jest do niej podpobna 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.