Paulina Papierska na Walentynki (video)

materiał prasowy

Modowy serwis PerhapsMe.com z okazji Walentynek przygotował wyjątkową i piękną sesję, w której główną bohaterką jest Paulina Papierska, zwyciężczyni programu TOP MODEL.

14-go lutego miłość można wyznać na wiele sposobów. PerhapsMe podpowiada jak pięknie
i zmysłowo w tym dniu uwodzić. Koronka, satyna, czerwień i cętki to nieodzowne atrybuty kusicielki. Potrzeba naprawdę niewiele by rozpalić zmysły.

PerhapsMe.com regularnie, co tydzień prezentuje sesje zdjęciowe i kolaże modowe, które inspirują kobiety, do tego jak dobrze się ubrać. Tym razem główną bohaterką naszej sesji została Paulina.
Na zdjęciach piękna i delikatna, świetnie oddaje klimat sesji.

Naszym zamiarem było pokazanie jak można wyglądać seksownie i kobieco, ale bez nadmiernego eksponowania nagości. Dzięki prostym krojom oraz sprytnemu połączeniu bielizny z codzinnymi ubraniami, można stworzyć piękną kreację i uwieść każdego mężczyznę – mówi Paweł Marczewski, redaktor prowadzący magazynu Glamour, który specjalnie dla PerhapsMe.com stylizował tą sesję.

Bardzo subtelną i sensualną sesję zdjęciową zrobił Piotr Domagała, który na co dzień fotografuje dla najlepszych polskich magazynów o modzie.

„Przyznam szczerze, że obawiałem się czy Paulina ze swoim mimo wszystko niewielkim doświadczeniem da sobie radę. Ale po pięciu minutach rozwiała wszystkie moje obawy. Praca z nią była przyjemnością. Ma te cechy, które powinna posiadać dobra modelka. Bardzo zaangażowana, uważna i absolutnie niezmanierowana – naprawdę dobrze mi się z nią pracowało. Mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza sesja.“

PerhapsMe.com  zaprasza do modowych poszukiwań, które paniom pomogą pięknie i zmysłowo wyglądać, a panom znaleźć odpowiedni prezent dla ukochanej z okazji Walentynek.

Całą sesję można obejrzeć na www.perhapsme.com

Love is in the air from PehapsMe.com on Vimeo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Paulina Papierska na Walentynki (video)

You must be logged in to post a comment.