Paulina Romaniuk w ostatnim odcinku „Przesłuchań w ciemno”

Fotoszok.pl
Sobotnie odcinki programu „The Voice of Poland” są ostatnimi „Przesłuchaniami w ciemno”. Również dziś poznamy ostateczne składy drużyn. Kto tym razem przekonał do siebie Trenerów? Już dziś widzowie Dwójki będą mogli obejrzeć występ 21-letniej studentki dziennikarstwa – Pauliny Romaniuk. Dziewczyna wspaniałym wykonaniem utworu „Lifted” zagwarantowała sobie miejsce w jednej z drużyn.

 

Podczas „Przesłuchań w ciemno” Trenerzy słuchali występów uczestników odwróceni do nich plecami. Wokalistów mogli zobaczyć dopiero wtedy, gdy zdecydowali się przyjąć ich do swojej drużyny. Dzięki temu, Trenerzy skupiali się wyłącznie na tym, co w „The Voice of Poland” jest najważniejsze – na głosie wokalistów. Pozwoliło im to wyłonić prawdziwe talenty wokalne, w tym 21-letnią wokalistkę Paulinę Romaniuk, która swoim wykonaniem utworu Naughty Boy i Emeli Sandé “Lifted”, wyśpiewała sobie wstęp do kolejnego etapu programu.

 

Paulina, studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, jest laureatką wielu konkursów oraz przeglądów muzycznych. Od najmłodszych lat doskonali swoją pasję pod okiem profesjonalistów. Obecnie uczy się w studiu doskonalenia głosu „Voice and more”, pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli. Muzyka towarzyszy jej w każdej chwili , często podnosi na duchu oraz daje siłę, by walczyć o marzenia.

 

Paulina określa siebie jako wokalistkę wiecznie zakochaną w muzyce i wszystkim co jest z nią związane. A co o niej mówią przyjaciele? „Wiecznie uśmiechnięta, pozytywnie zakręcona, zawsze optymistycznie nastawiona do życia. Najważniejsze dla niej są postawione sobie cele oraz ich realizacja”. Nic dziwnego, życiowe motto Pauliny brzmi: „Nie ma granic nie ma barier, póki sam ich nie stworzysz”.

 

Umiejętności i doświadczenie zdobyte przez Paulinę przekonały Justynę Steczkowską, Marię Sadowską oraz Tomsona i Barona do wciśnięcia słynnych, odwracających fotele „grzybków”. Do czyjej drużyny trafiła Paulina? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się w sobotę, 29 marca.

 

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.