,  

Paulina Romaniuk vs Joanna Pszczoła

Fotoszok.pl
Bitwa dwóch charyzmatycznych dziewczyn

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą ostatnie Bitwy w „The Voice of Poland”. Pojedynek pomiędzy Pauliną Romaniuk i Joanną Pszczołą będzie kolejnym kobiecym starciem w programie. Dziewczyny jednak bardzo różnią się od siebie, zarówno pod względem stylu jak i wokalu. Ich wspólne wykonanie energetycznego utworu „Hot right now” będzie  z pewnością nieszablonowe.

 

Obie wokalistki przebojem wdarły się do programu. Paulina, niepozorna studentka dziennikarstwa, swoim wykonaniem hitu Naughty Boya i Emeli Sande „Lifted” zaskoczyła Trenerów. Początkowo zastanawiali się co zrobić, później odwróciło się ich aż trzech – a w zasadzie czterech, ponieważ wśród nich byli Tomson i Baron. To właśnie ich Paulina wybrała na swoich Trenerów. Zaś Joanna, zanim trafiła do drużyny chłopaków, miała większy wybór Trenerów. Przez długi czas żaden z nich się nie odwracał, jednak w końcu wokalistka przekonała wszystkich swoim głosem.

 

Paulina Romaniuk jest laureatką wielu konkursów muzycznych. Od najmłodszych lat doskonali swój warsztat muzyczny pod okiem profesjonalistów, co od razu słychać. Dziewczyna tryska optymizmem i cieszy się życiem. Jest jedną z gatunku pozytywnie zakręconych ludzi. Jej życiowe motto to „nie ma granic, nie ma barier, póki sam ich nie stworzysz” – i jak widać, konsekwentnie je realizuje…

 

JoBee, czyli Joanna Pszczoła, to piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka w zespole JoBee Project, z którym w 2011 roku wydała swoja pierwszą autorską płytę „The Falling”. Skład łączy ze sobą różne gatunki muzyki: od jazz przez soul po hip hop. Dziewczyna od 10 lat mieszka w Brukseli. Jej ostatnią inicjatywą jest interdyscyplinarny, kreatywny kolektyw polskich artystek „Polish Workers Productions”, również działający w stolicy Belgii.

Jak zakończy się pojedynek Pauliny Romaniuk i Joanny Pszczoły? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się już dziś, o godzinie 20.05.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.