Paulina Papierska uważa, że nie odbije jej sodówka

Michał Pieściuk / newspix.pl

Wygrała Top Model , uczy się języka angielskiego. Jaka będzie za kilka lat?

Paulina Papierska w rozmowie z Faktem opowiedział jak bardzo zmieniło się jej życie po tym jak wygrała show Top model.

Na pewno zmieniła się moja pewność siebie, jest o wiele większa, no i mój sposób pracy z fotografami. Jestem bardziej obeznana w tym wszystkim, nie boję się pozować. Nie patrzę na to czy wychodzę głupio na zdjęciu, czy dobrze robię jakąś pozę, po prostu dobrze się tym bawię. Myślę, że to duża zmiana – stwierdziła początkująca modelka.

– Teraz jestem modelką i mam normalny zawód. Idę cały czas do przodu, wyrzucam z siebie to, co było kiedyś i to, jaka byłam kiedyś. Wiem, że muszę powalczyć, bo to, że wygrałam program nie oznacza, że mam wszystko. Muszę na to wszystko zapracować.

Nie, kompletnie się nie boję że np. będę ćpała, będę alkoholiczką i będę nadużywać różnych innych pierdół, bo siebie znam. Wiem, na co mogę sobie pozwolić, a na co nie. Pewnie się zmienię, bo to jest nieuniknione. Nowe otoczenie zmienia człowieka, ale sądzę, że woda sodowa do głowy mi nie uderzy. Nie chodzi mi o to, żeby mieć kupę kasy, być sławną gwiazdką i promować się w różnych programach. Chciałam tylko spełnić swoje marzenie i pracować w tym zawodzie. Nigdy nie dawano mi szansy słyszałam, że jestem za niska i nie dam rady. Teraz marzenia się spełniły i idę do przodu.

Paulina bywa już na salonach i jak twierdzi, nie czuje się tam najlepiej.

Byłam na dwóch bankietach i tak naprawdę jeszcze się tam nie odnajduję. Jestem nowa, nie znam tych ludzi, staram się ich poznawać, ale to też jest ciężkie. Wiadomo są to gwiazdy. Szczerze powiedziawszy, nie lubię takich spotkań, raczej wolę sesje zdjęciowe. Do bankietów jeszcze jakoś tak nie pasuję

– Czasami. Ale podchodzę do tego naturalnie, bo traktuję ich jako normalnych ludzi na moim poziomie. To są normalni ludzie, tylko że mają pieniądze i są sławni, niczym innym się nie różnią od zwykłych ludzi.

Jak bardzo zmieni się za kilka lat?

Jeszcze o planach na przyszłość: Tak naprawdę nie mam planów. To wszystko dzieje się tak spontanicznie. Dostaję dużo telefonów, jeżeli dostaję jakąś pracę jadę do Warszawy i wtedy mam mało czasu dla siebie, ale taki jest ten zawód i mi to kompletnie odpowiada bo jeżeli nic nie robię to mam zły humor. Sama jestem ciekawa jak to wszystko się potoczy…

Czytaj też: Ranking gospodarzy teleturniejów. Sprawdź

źródło: Fakt.pl

TVN

TVN

TVN

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.