Paulina Papierska potrzebuje stylisty!

Aleksander Majdański / newspix.pl

Jak ona się ubrała?

Paulina Papierska, zwyciężczyni show Top Models w sesjach zdjęciowych wygląda nienagannie. Jednak to praca wielu ludzi, którzy dbają o to by dziewczyna wyglądała jak przystało na supermodelkę. Jak jest gdy Paulina sama się bierze i pokaże sie na salonach?

Anna Piszczałka czy Aleksandra Kuligowska,[które nie wygrały programu ale były w jego finale], brylują na wybiegach, pozują do sesji zdjęciowych, a dzięki pomocy stylistów prezentują się naprawdę wyśmienicie. Niestety nie można tego powiedzieć o Paulinie, która w poszukiwaniu własnego stylu najwyraźniej się pogubiła.- czytamy w Fakcie.

Paulina w swojej nietrafionej kreacji pojawiła się na czwartkowej konferencji nowej linii kosmetyków, miała na sobie wszystko co w tym sezonie najmodniejsze, czyli wielki słomkowy kapelusz i sukienkę odcinaną w pasie, wyglądała bardziej na przebraną niż ubraną.

Sukienka wisiała na modelce niczym worek, a seksapil, który prezentowała w programie, prysł niczym bańka mydlana. Pomoc wytrawnego stylisty ewidentnie jest konieczna. Miejmy nadzieję, że fachowa pomoc wkrótce się znajdzie… – pisze Fakt z którym się całkowicie zgadzamy!

Zobacz też:Marcin Hakiel tanio się sprzedaje

źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Paulina Papierska potrzebuje stylisty!

You must be logged in to post a comment.