Paulia Sykut planuje ślub i dziecko z Faktem

Kapif

Ślub to prawie jak TOP Trendy

Paulina Sykut wyjawiła Faktowi, że już niedługo wyjdzie za mąż i będą z tego nawet dzieci. Zanim jednak wyjdzie za mąż, zrobiła karierę a ta idzie jak burza. Jak to zrobiła, że wszystko dzieje się tak szybko w jej życiu?

– Nie mam na to żadnego sposobu. Tak po prostu się dzieje. Zawsze pracowałam, wszystko toczyło się swoim torem, a kolejne propozycje jakoś tak przychodziły do mnie. Ale nigdy się nad tym nie zastanawiałam i broń Boże nie było u mnie jakiegoś dążenia do tego, by robić kolejne rzeczy. Po prostu jeżeli ktoś robi to, co kocha i stara się robić to dobrze, zgodnie też ze swoim sumieniem i sercem, to życie daje mu kolejne prezenty – powiedziała Faktowi .

Pogodynka jest dość pewna siebie, mimo, że nie była na castingach do TopTrendy wiedziała, że jest na tyle dobra, że może poprowadzić festiwal.

Nie byłam na castingu do TOPtrendów, To pani Nina Terentiew obsadza prowadzących. Myślę, że pod lupą jestem od dawna.

A co ze ślubem?

Właśnie zabrałam się za planowanie ślubu i staram się małymi kroczkami coś robić – wyznaje tabloidowi prezenterka. Ale jest ciężko wszystko szybko i sprawnie zrealizować. Najgorsze są te wszystkie kościelne zaświadczenia i nauki przedmałżeńskie. Tego jest naprawdę bardzo dużo, ale myślę, że to taka próba dla przyszłych małżonków. Zaproszenia na ślub już zamówiliśmy. Data ślubu to tajemnica, ale powiem, że na pewno będzie ciepło i ceremonia będzie poza miastem.

Myślę, że stres będzie przed samym ślubem. To wszystko jest jednak dużą imprezą, to prawie jak TOPtrendy i wymaga ona dużych przygotowań. Wymaga skupienia i czasu. Przyjedzie cała rodzina, przyjadą znajomi więc na pewno będzie stres. Ale najważniejsza będzie ta chwila, kiedy stoi się przed ołtarzem i składa się przysięgę. To jest bardzo wzruszający moment. Tak naprawdę nikt nie wie jak to będzie odczuwał, bo to jest nowa sytuacja. Będą przyjaciele, rodzina kilka osób z pracy. Zbierze się trochę osób, bo nawet jeżeli zaproszę siedemdziesiąt osób, to drugie tyle to osoby towarzyszące.

Ślub w planach jednak sukni nie ma i nie projektu, do kogo się o taką zwrócić? Najlepiej do tych najbardziej znanych.

Do końca maja chcę wymyślić jakiś projekt z pomocą chłopców z Boho Boko. Kolor będzie biały. Myślałam o krótkiej sukni, ale ostatnio zobaczyłam pokaz mody Maćka Zienia i zobaczyłam sukienkę, która do połowy uda miała materiał kryjący, a do kostek była przezroczysta. Piękne rozwiązanie na połączenie krótkiej sukienki z długą.

Kiedy dzieci?

Pewnie przyjdzie i na to czas, ale nie wyobrażam sobie żeby to planować. To tak samo jak ze ślubem. Jeżeli wiesz, że chcesz powiedzieć „tak” to to robisz. Tak samo z dziećmi, trzeba to poczuć. Ale jak jest miłość, to będą i dzieci.

Zobacz też: Znany aktor popełnił samobójstwo. NOWE FAKTY


źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Damian Burzykowski / newspix.pl

Damian Burzykowski / newspix.pl

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.