PAULA zmieniła się nie do poznania

Śledzimy rozwój karier naszych rodzimych gwiazd.

Z przyjemnością przyglądamy się metamorfozie pięknej wokalistki, Pauli Marciniak. Paula, która kiedyś była częstym gościem bankietów, nie jest widoczna na żadnej imprezie. Zamiast tego na jej oficjalnym fanpage’u można zobaczyć daty kolejnych koncertów (gra ich naprawdę dużo).

Jedyne imprezy, na których bywa wokalistka, to imprezy charytatywne dla dzieci z domu dziecka, które sama organizuje. Wokalistka jest także ambasadorką fundacji DKMS, która wspiera chorych w walce z białaczką.

Jak widać Paula bardzo mocno udziela się społecznie – Jesteśmy pod wrażeniem! Ale to jeszcze nie koniec…

Wokalistka promuje swój autorski program i cykl sesji zdjęciowych – PROJEKT MODELKA. Jakby tego było mało nagrywa swoją drugą płytę o chwytliwej nazwie WARSZAWIANKA. Aby tak dalej, a wyrośnie nam pierwsza rodzima gwiazda.

Niedawno pokazywaliśmy Wam zdjęcie Pauli bez makijażu – jest to naprawdę śliczna, naturalna oraz młoda dziewczyna.Po branży chodzi plotka, że jednym z autorów metamorfozy Pauli jest jej chłopak, który zmienił jej dotychczasowe poglądy na całe środowisko show-buisnessu, jednak Paula pytana w wywiadach o nową miłość – wymownie milczy.

Trzymamy za nią kciuki!

Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: PAULA zmieniła się nie do poznania

You must be logged in to post a comment.