,  

Paula Marciniak zaatakowała Dodę!

Lans każdym możliwym sposobem? Tylko czy będzie skuteczny?

Paula Marciniak łapie się każdego sposobu by było o niej głośno. Najpierw występ u boku Michała Wiśniewskiego, teraz  zaatakowała Dodę, o której powiedziała, że nigdy nie zrobi kariery międzynarodowej, gdyż jest zbyt leniwa. Mało tego, zapowiada, że to ona już niedługo będzie królową.

Zamierzam być pierwszą polską wokalistką, która osiągnie sukces zagraniczny. Kompletnie nie rozumiem Dody, która obiecuje to Polakom nie od dziś – atakuje Paula w Takie jest życie. Doda nie odniosła sukcesu za granicą, bo zwyczajnie jest za leniwa. Gdyby tylko chciała poświęcić na to więcej czasu, z jej głosem i pieniędzmi, dawno by tego dokonała, ale skoro tego nie zrobiła, ja będę pierwsza!

Doda, zamiast nagrywać świetne kawałki, chodzi na imprezy oraz na zakupy, a strój od Valentino jeszcze nigdy nie był na pierwszym miejscu listy przebojów – kontynuuje. Znam swoją wartość. Doda też jest piękną kobietą, choć nie do końca naturalną. A u mnie wszystko jest natural, ale w sumie to nie jestem przeciwko operacjom plastycznym.

Myślicie, że Paula zrobi karierę piosenkarki i to jeszcze międzynarodowej?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Paula Marciniak zaatakowała Dodę!

You must be logged in to post a comment.