,  

Paula Marciniak- wywiad i zdjęcia

Paula się zmienia!

Dawno nie było słychać o Pauli ale piosenkarka udzieliła nam kolejnego wywiadu, w którym zdradziła co porabia i dlaczego tak nagle zniknęła.

 

GADULEK: Paula – od jakiegoś pół roku nie widujemy Cię na żadnych imprezach i bankietach. Co się z Tobą dzieje? Krążą plotki, że się zakochałaś!

 

PAULA: Rzeczywiście nie chodzę na bankiety, ponieważ nie chcę być znana z tego, że jestem znana. Ten czas wykorzystałam na to, żeby odnaleźć swoją nową drogę muzyczną, przygotować coś dobrego i pokazać swoje prawdziwe „ja”.

 

GADULEK: Przyznamy, że sesja na okładkę nowej płyty jest bardzo kontrowersyjna. Widzimy Ciebie w koszuli zalanej krwią i pięknej białej sukience, ale z wymownie pokazanymi uczuciami i tatuażem. Co to oznacza?

PAULA: Rzeczywiście, sesja jest krwawo-uczuciowa i taka będzie też płyta. Bardzo zmieniłam się od czasu wydania pierwszej płyty. Był to dla mnie ciężki rok – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ta płyta to spełnienie moich marzeń, ponieważ będzie totalnie prawdziwa – dokładnie taka, jaką zawsze chciałam nagrać, ale nie miałam odwagi.

 

GADULEK: Na Twojej dłoni widzimy nowy tatuaż – HUGO. Czy to prawda, że jako pierwsi potwierdziliśmy i zobaczyliśmy w Was uczucie? Przypominamy: Czy Paula ma chłopaka- wywiadPAULA: Tak jak mówiłam już wcześniej – swoje życie prywatne chciałabym zachować dla siebie, jednak z całą pewnością mogę powiedzieć, że pojawienie się w moim życiu Huberta jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie mogły mnie spotkać, ponieważ dzięki niemu odważyłam się być sobą. Stąd ta płyta, prawdziwe emocje… Boli mnie to, że ludzie odbierają mnie przez pryzmat gwiazdy, osoby publicznej, dla której najważniejsza jest sława, tani blichtr i bywanie na imprezach. Ja taka nie jestem i chyba dopiero osoba Huberta uświadomiła mi, że nie chcę być tak odbierana.

 

GADULEK: Co takiego ma w sobie Hubert, że tak drastycznie zmieniłaś swój wizerunek i czym wyróżnia się spośród innych mężczyzn?

PAULA: To nie chodzi o zmianę wizerunku, bo taka, jaką teraz siebie pokazuję, byłam zawsze, ale nie miałam odwagi tego pokazać publicznie. Hugo swoją postawą, osobą pokazał mi, a raczej przypomniał, że najważniejsze w życiu to prawda, szczerość i prawdziwe emocje. Długo można by tutaj mówić o jego zaletach, ale rzeczywiście przez całe swoje 23 lata nie spotkałam równie wyjątkowego mężczyzny jak On – tak jak ja jest Artystą i mogę powiedzieć, że rozumie mnie i moje szalone pomysły bez słów – tak jak przy okazji ostatniej sesji zdjęciowej, kiedy nikt nie mógł zrozumieć mojego pomysłu na okładkę płyty – on pojął to w mig bez zbędnych tłumaczeń. No cóż, rozgadałam się, a obiecałam sobie, że nie będę zbyt wiele sprzedawać swojej prywatności. Jednym słowem – mój tatuaż HUGO, który jest na ręce, nie znalazł się tam przypadkowo. Jest to przemyślana, jakkolwiek dla wielu osób szalona decyzja, jednak cokolwiek się w życiu wydarzy to jestem pewna, że ten tatuaż zostanie na mojej dłoni na zawsze.

 

GADULEK: Pewnie wielu Twoich męskich fanów płacze po nocach z tego powodu?

PAULA: Możliwe! Cóż poradzić – takie życie… (śmiech)

 

GADULEK: Paula – przejdźmy do konkretów. Kiedy płyta, jaki tytuł i co na niej znajdziemy?
PAULA: Chciałabym, żeby płyta ukazała się 14 lutego 2012 roku. Będzie to zbiór przeze mnie napisanych i skomponowanych piosenek, jak i kilku coverów. Więcej zdradzić nie mogę, jednak będzie to ogromne zaskoczenie!

 

GADULEK: Komu tym razem zadedykujesz płytę?
PAULA: Tym razem płyta całkowicie zadedykowana będzie jednej wyjątkowej osobie – Hubertowi Rdzankowi.

 

GADULEK: Myślisz, że się ucieszy? Zapewne Hubert jest z siebie bardzo dumny?

 

PAULA: Hmm… No właśnie – to ciężkie pytanie. Jak ostatnio powiedział: „Zobaczymy, jak wyjdzie płyta!”. Dlatego muszę spiąć pośladki i ciężko pracować, a może sprawię, że na twarzy mojego Mistrza Huberta pojawi się uśmiech wyrażający dumę z Pauli! (śmiech)

Dziękujemy za rozmowę…

 

 

Paula i Hubert Rdzanek na premierze teledysku Pauli

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Paula Marciniak- wywiad i zdjęcia, 10.0 out of 10 based on 1 rating

3 komentarze Paula Marciniak- wywiad i zdjęcia

You must be logged in to post a comment.