,  

Paula i Paulla w wojnie o pseudonim!

Tego jeszcze świat nie widział, walczą o to, która może używać Paula czy Paulla.

Jednak piosenkarką się zwać nie może jeszcze, druga zaczyna skandalizować. A może jedna drugiej równa? Jedno jest pewne jakie pseudonimy takie charaktery. Jaka jest każda z nich ?

Paula Marciniak (23 l.) jest obecna na rynku muzycznym od niedawna. Na razie nie ma jeszcze na swoim koncie płyty, ale wydała już jedną piosenkę, była przymierzana do zespołu Ich Troje, a także pokazała się w negliżu w jednym z magazynów dla panów.– opisuje osiągnięcia młodziutkiej gwiazdki Fakt.

Dysponująca świetnym głosem Paula Ignasiak (32 l.) – znana lepiej jako Paulla – ma z kolei na swoim koncie dwa albumy i w polskim show-biznesie jest osobą rozpoznawalną. – dodaje o drugiej tabloid. I gdyby nie fakt, że myślą podobnie, bo patrząc na ich wiek tylko odwrócić liczby u jednej ,byłoby tak samo, każda chce nazywać się Paula, czy też Paulla.

Tylko młodszej nie pasuje to, że jej starsza koleżanka chce się tak samo na scenie zwać. Więc co zrobiła?

– Paula jest tylko jedna i nie obchodzi mnie, że Ignasiak była wcześniej. Przez to mam wiele kłopotów, bo wciąż nas ze sobą mylą... – dodaje  Faktowi.

Poszła więc do urzędu patentowego by zastrzec swój pseudonim. Bo dlaczego wydzwaniają do Ignasiak, zamiast do Marciniak? Podobno przez te pomyłki Paula straciła mnóstwo pieniędzy i zleceń.

Co na to menadżer Ignasiak?

– Ciekawe, czy Paula Marciniak wie, że takie rozpatrzenie w urzędzie patentowym trwa nawet i dwa lata – mówi Faktowi. – Na razie nie widzę problemu, ani potrzeby, by Paulina posługiwała się całym nazwiskiem.

Tak więc, która będzie używała Paulla czy Paula zdecyduje sąd.

Zobacz też:Zmarły brat odwiedził Villas we śnie

źródło: Fakt.pl

Fakt

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Mazur

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Paula i Paulla w wojnie o pseudonim!

You must be logged in to post a comment.