,  

Patrycia Kazadi jest lepsza od Kingi Rusin!

Mazur

Zero tremy, świetny kontakt z uczestnikami programu…

To się nazywa profesjonalizm! Mamy za sobą kilka edycji You Can Dance. Ostatnia edycja to pierwsza dla prowadzącej Patryci Kazadi.  Pozostałe 5 prowadziła Kinga Rusin. TVN postanowił podsumować ostatnich kilka miesięcy działań na palnie programu.Okazuje się, że młodziutka Kazadi o wiele lepiej dawała sobie radę w prowadzeniu show, niż Kinga Rusin.

Zero tremy, świetny kontakt z uczestnikami programu, młodzieżowy wygląd, niewyczerpana energia, no i taniec…we krwi. Dzięki niej taneczny show TVN zyskał nową jakość – powiedziała osoba Na żywo z produkcji.

Uczestnicy podzielają zdanie producentów.

Oglądałem wszystkie edycje i muszę przyznać, że Kinga próbująca tańczyć z uczestnikami show wywoływała mój uśmiech na twarzy. Albo pozująca na nastolatkę w dialogach. Dużo lepiej prezentuje się w roli jurorki. Stateczna, elegancka, wreszcie jest na swoim miejscu – powiedział jeden z tancerzy chcący zachować anonimowość.

Problem jest nie tylko w show, Patricia bardzo szybko się uczy i może być zagrożeniem dla Kingi nie tylko w You Can Dance.

Rusin miała nadzieję, że będzie dla Patricii kimś w rodzaju guru, że nowicjuszka będzie potrzebowała jej rad. Tymczasem to, czego Kinga mozolnie uczyła się podczas pięciu edycji You Can Dance, Patricia opanowała w mig. Ona po prostu ma to we krwi – powiedziała osoba z ekipy.

Myślicie podobnie?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.