,  

Patricia Kazadi za przyjście na imprezę kazała sobie zapłacić!?

Agencja Mazur

Nowy sposób na uzupełnienie konta bankowego?

Producentka telewizyjna, Dorota Wróblewska twierdzi, że gwiazdy znalazły sobie nowy sposób na zarobienie pieniędzy. By taka gwiazda miała się pojawić na jednej z imprez, najpierw trzeba jej zapłacić.

Miałam bardzo ciekawą rozmowę ze swoją koleżanką, która ma agencję PR i zapraszała mnie na firmową imprezę. Była zdziwiona, że osoby, które zaprasza i na których jej zależy, odmawiają przyjścia i żądają honorarium. Są takie, które za przyjście na wydarzenie, żądają wynagrodzenia od 1000 zł, a nawet 10 000 zł, taką kwotę zażądała agentka w imieniu Patricii Kazadi. Już się wszystkim w głowie pomieszało, powiedziała moja koleżanka. Może tak, może nie, ale jeżeli Kazadi żąda 10 000 zł za przyjście, to ile trzeba zapłacić bardziej znanym artystom – napisała na swoim blogu Dorota.

Jednak producentka tez tłumaczy gwiazdy , przecież by się pokazać trzeba się ubrać, do tego uczesać, manicure, pedicure i jeszcze wynająć  kierowcę by zawiózł. Za każdym razem trzeba mieć inną kreację, by później nikt nie napisał, że nie ma co na siebie ubrać.

Myślicie, że to w porządku by brać pieniądze za to, że idzie się świetnie bawić?

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.