Paris Hilton przyjedzie do Polski

To pierwsza wizyta dziedziczki fortuny w naszym kraju.

12  października Paris Hilton zaszczyci nas swoją osobą, a dokładnie odwiedzi jedno z centrów handlowych, który osobiście otworzy.

Hiltonówna pojawi się w Katowicach na otwarciu nowej części jednego z największych w Polsce centrów  handlowych – Silesia City Center.

Organizatorzy zadbali też, by Paris chodziła po sklepach i chciała coś kupić i na pewno kupi, gdyż jest uzależniona od zakupów. To nie wszystko. W Polsce będzie dwa dni, weźmie udział w konferencji prasowej poprowadzonej przez Oliwiera Janiaka i zamkniętej imprezie, spotka się z fanami na wielkim otwarciu.

Fani Paris już się cieszą a najbardziej Mateusz Osiecki.

Oszalałem totalnie!!! Paris Hilton pojawi się w Katowicach! Na samą myśl mam dreszcze i wszystko staje mi w pionie! Kocham Paris jest piękna, seksowna i jedyna w swoim rodzaju! Nasze polskie gwiazdy typu Doda powinny ustawić się grzecznie w kolejce żeby zdobyć autograf od PRAWDZIWEJ GWIAZDY której do piet nie dorastają! To jest wydarzenie tego roku!!!! Wybory się nie liczą PARIS BĘDZIE W POLSCE!!!! Oddam wszystko za spotkanie się z nią! I tego dokonam!

Mateusz Osiecki.

Ktoś podziela entuzjazm Mateusza?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.