Paris Hilton na otwarciu Centrum Handlowego (video)

Czyli jak się robi biznes na nazwisku

Paris Hilton, dziedziczka fortuny została zaproszona do Katowic, gdzie otworzyła Silesia City Center . Hilton nie byłaby sobą, gdyby nie zwróciła na siebie jeszcze większej uwagi niż potrzeba. A wszystko to przez zagubiony bagaż, w którym miała buty na konferencję prasową, jaka miała miejsce przed otwarciem centrum.
Jak się później  okazało, nie tylko buty były powodem opóźnienia.

Celebrytce nie układały się włosy i nie opuściła pokoju hotelowego dopóki jej fryzura nie okazała się zgodna z wcześniejszymi założeniami (także podczas samej konferencji Paris kilkakrotnie poprawiała włosy, korzystając z dyskretnie przekazywanych rad jej asystentki). Podobno pojawiło się nawet trzaskanie drzwiami…. – pisze katowicki portal naszemiasto.pl

A gdy już impreza się zakończyła, przed godziną 17:00 Paris wróciła do hotelu Monopol, zrzuciła różową kreację ozdobioną srebrem, założyła dres i zeszła na posiłek do hotelowej restauracji.

Zachowanie skandalistki pokrzyżowało plany wielu dziennikarzy, między innym Kingi Rusin, która ściskała mikrofon z nadzieją na wywiad.

Na konferencji Hiltonówna mydliła Polakom oczy słodkimi słówkami.

Cieszę się, że tu jestem, kocham Polskę. Przepraszam za spóźnienie, ale zgubiono mój bagaż, w którym miałam wszystkie swoje buty. Na nie właśnie musiałam poczekać . Będę rekomendowała Polskę. To miejsce jest wspaniałym centrum zakupowym. Wierzę, że w Katowicach w SCC znajdę wiele ciekawych towarów – powiedziała .

Plotkuje się, że za swoje pojawienie się Paris zainkasowała 100 tysięcy dolarów. Wystarczy mieć nazwisko a kasa sama leci do kieszeni 🙂

 

 

Więcej zdjęć zobaczycie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.