PARANIENORMALNI – premiera DVD

Program ‘Szybcy i Śmieszni’ to zestaw skeczy, którymi Paranienormalni rozbawiają już publiczność w całej Polsce. Przyszedł więc czas na to, aby program ten został utrwalony, a kolejne DVD kabaretu mogło trafić na półkę najwierniejszych fanów. Najlepsze kabaretowe numery wymagają jednak odpowiedniej oprawy. Dlatego też Paranienormalni nagrali swoją nową płytę kilka tygodni temu w warszawskim Teatrze Polonia w otoczeniu przemyślanej i eleganckiej scenografii.

 

Wśród skeczy, które Paranienormalni umieścili na najnowszym wydawnictwie nie zabraknie największych hitów, ale także sporej porcji zaskakujących momentów. Spotkamy się zarówno z niezwykle udanymi parodiami – Robertem Makłowiczem, Czesławem Mozilem i słynnymi gwiazdami telewizji śniadaniowych, a także postaciami stworzonymi przez Paranienormalnych, które od lat są z nimi kojarzone. Mariolka opowie o urokach relaksu w SPA, Jacek Balcerzak znów będzie próbował zdobyć lekarskie zaświadczenie, a słynny wiekowy profesor wygłosi najbardziej energiczny wykład.

 

Znane i uwielbiane postacie, zabawny komentarz do bieżących wydarzeń oraz mnóstwo spontaniczności i radości na scenie – to wszystko i o wiele więcej do zobaczenia na najnowszym DVD kabaretu Paranienormalni, które pojawia się na rynku właśnie w tym tygodniu.

 

Zawartość DVD i Blu-ray:

 

  1. Stand up
  2. Samobójca
  3. Profesor
  4. Skarpety na dotarciu
  5. Makłowicz
  6. Listonosz

7.  Szybka Balcerzak i Karino
8.  Napad kontrolowany
9.  Wielki Marcel

10. Balcerzak i Karino
11. Mariolka w Spa

12. Poeta

+ Bonusy

 

Jeden ze skeczy można obejrzeć pod następującym adresem:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.