,  

„Pani Karolino, a pani nie podczepia się pod gwiazdy?” – Marcin Najman

Bo jakże inaczej ocenić pani zachowanie względem chociażby Kasi Cichopek i Edyty Herbuś.

Karolina Korwin-Piotrowska w ostatnim odcinku  Magiel towarzyski ze swoim kolegą dokopali Marcinowi Najmanowi, za wypowiedź boksera w temacie Nergala.

Każda bulwarówka ma generalnie troglodytę z małym mózgiem, któremu da się w ogóle włożyć w usta każde badziewie.

Najman długo nie czekał z odpowiedzią ale już w innym stylu niż Kin i Piotrowska.

Inteligentni ludzie potrafią wyciągać wnioski, czytać ze zrozumieniem. Proszę jeszcze raz przeczytać mój felieton i spróbować zrozumieć przekaz. Przykro mi, że nie zrozumieliście państwo mojego przesłania. Nergal jest tchórzem i cynikiem, który kieruje się chęcią zysku, co starałem się w tekście udowodnić – oraz sprowokować go, by pokazał, że jest inaczej. Pani Karolino, a pani nie podczepia się pod gwiazdy?

 

***Zostań fanem Gadulka na Facebooku***

 

Pani Karolino, taka nota na marginesie: czy to aby nie jest tak, że to pani próbuje podczepić się pod większe gwiazdy, by wypłynąć? Bo jakże inaczej ocenić pani zachowanie względem chociażby Kasi Cichopek i Edyty Herbuś. Znam zarówno jedną, jak i drugą: atrakcyjne, sympatyczne, inteligentne i serdeczne kobiety. Uderza pani w nie w sposób niesprawiedliwy i niegodny. Mogę mieć tylko nadzieję, że nie jest to wynik kompleksów. – dokończył Najman.

Ma rację?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.