Pamela pożegnała się z Top Model

TVN

Najlepsze były Ania i Emilia.

Każdy odcinek Top Models przynosi nowe niespodzianki. Wczoraj dziewczyny  gościły Szymona Majewskiego, który pomagał przerobić ubrania w kreacje na wybieg. Dziewczyny musiały wykazać się wyczuciem stylu, później były sesje zdjęciowe z drag queen. Konkurs wygrała Emilia, która otrzymała suknię od projektanta.

Projektant przyszedł do domu uczestniczek by zajrzeć do ich szaf i zrobić tam porządek. Okazuje się, że najgorzej ubrana była Beata.

Kolejnym zadaniem było wcielenie się w mężczyzn. Dziewczyny w roli facetów pozowały do zdjęć z facetami przebranymi za kobiety. Najlepiej wypadła tu Ania.

Nie obyło się bez chaosu, krzyków i przekleństw. Program opuściła Nicole, która doznała poważnej kontuzji.

Na koniec pojawiła się Joanna Krupa , która przywitała się po amerykańsku-  Czeszcz Ciefszyny.

końcówkę show tak skomentował Fakt.- Fotograf Marcin Tyszka krzyczał w ucho jednej z dziewczyn. Krupa mówiłą znowu coś po amerykańsku. Panował chaos. Na szczęście wśród jury był Szymon Majewski. Chaos to jego królestwo. Ale to nie pomogło opanować sytuacji. Karolina Korwin-Piotrowska wręczyła Marcie książkę o Marylin Monroe – zachwyciła się jej nagą sesją. Uff. nareszcie już koniec. Poznajemy decyzję jury. Z programu odpadła Pamela.

Czytaj też: Kto ma takie sexy kozaki?

źródło: Fakt.pl

TVN

TVN

TVN

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.