,  

Palikot na rockowo

Poseł Krzysztof Kłosowski z Ruchu Palikota , chce walczyć o muzykę rockową.

 

Pochodzący z Jarocina parlamentarzysta zadeklarował, że na najbliższym posiedzeniu Sejmu zainicjuje powołanie Parlamentarnego Zespołu ds. Promocji Muzyki Rockowej.

Nie wiadomo jeszcze czym owa komisja będzie się zajmować i jak zareagują na to artyści związani z innym nurtem muzycznym.

W zarządzie okręgu, z którego wywodzi się Kłosowski działa jeden ze znanych polskich raperów o pseudonimie Gorzki, czy zatem wkrótce w sejmie pojawi się również zespół ds. Promocji Muzyki Rapowej?

Na swoim facebook’owym profilu napisał:

“Pidżama Porno, T.Love, Dżem, TSA, Oddział Zamknięty, Armia, Izrael, Dezerter, Sztywny Pal Azji, Acid Drinkers, Closterkeller czy Hey to tylko część zespołów które debiutowały na festiwalu w Jarocinie. Muzyka rockowa w latach 80′ była prekursorem wolnościowych haseł a cenzura na koncertach w Jarocinie była w dużym stopniu ignorowana. Historia festiwalu sięga lat 70′ z takimi gwiazdami jak Tadeusz Nalepa, Wojciech Gąssowski czy Marek Grechuta. Dzisiaj muzyka rockowa w Polsce to nie tylko wspomnienie ale bardzo ważna część naszej kultury dlatego na najbliższym posiedzeniu Sejmu zainicjuję powołanie Parlamentarnego Zespołu ds. Promocji Muzyki Rockowej.

Pomysł na to , by parlamentarzyści zajęli się promocją polskiej muzyki jest świetny, ale czy na pewno powinni wspierać tylko muzykę rockową ?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Palikot na rockowo

  • Kicek

    Znany?raper?Gdzie znany i przez kogo? chyba że przez równie „znanego” posła! I czym Onsię zajmuje???w tym kraju jest tyle ważnych spraw!a ten się rockiem zajmuje!Za nasze pieniądze dodam! Zapraszam do nas!Na Mazury!Zobaczysz człowieku ile jest do zrobienia!

  • Aneta

    Oni wszyscy znani, u siebie na wsi! Rzetelność tego artykułu jest żenująca! Ale prawdą jest że posłowie zajmują się sprawami niepotrzebnymi a robia to za pieniądze podatników!

You must be logged in to post a comment.