,  

Pakosińska zastąpi Urbańską w „Tańcu z gwiazdami”?

Jest taka możliwość

TVN zrobił rewolucję w Tańcu z gwiazdami, która jednak nie wszystkim wyszła na dobre. Pracę straciła Kasia Skrzynecka, Beatę Tyszkiewicz zastąpiła nudna Jolanta Fraszyńska a Zbigniewa Wodeckiego, Janusz Józefowicz, który w kolejnej edycji show nie ma zamiaru brać udziału. Jeśli odejdzie choreograf, najprawdopodobniej odejdzie jego żona, Natasza Urbańska. Chociaż ta niedawno deklarowała się, że wytrzyma do finału. Wszystko by wskazywało jednak na odejście aktorki.

TVN już wie kto by zastąpił ewentualnie Nataszę. To Kasia Pakosińska, która tańczy w Tańcu z gwiazdami. Podobno aktorka była brana pod uwagę już wcześniej a Piotr Gąsowski wolał mieć u swojego boku właśnie ją.

Gdy Gąs dowiedział się, że producenci „Tańca z gwiazdami” dzwonią do Kasi, miał nadzieję, że to ona poprowadzi z nim program. Już się cieszył, że stworzą świetny duet powiedziała Faktowi osoba z produkcji.

Kasia przez wiele lat grała w kabarecie. Humor, wdzięk i charakterystyczny śmiech towarzyszy jej na co dzień. Myślicie,że byłaby lepsza od wiecznie speszonej i niepamiętającej słów Nataszy Urbańskiej?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.